24. Únor 2019 - 05:03

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - KaiN

Stran: [1]
1
Všeobecná diskuse / Masakr v Tombstone
« kdy: 30. Září 2010 - 11:23 »
Zdravíčko,

nebyl by někdo schopen a ochoten udělat pár ASCII "obrázků" to téhle nové textovky? Jedná se mi o pár nápisů vytvořených z takovýchto znaků: █▓░▒█▄▀ atd., určitě to znáte.

Jako betatester je v mých poznámkách panprase, platí to?

Také jsem chvíli uvažoval o nějaké té medaily pro toho, kdo dosáhne ve hře plný počet bodů, jako to bylo v nějaké té textovce, co se tu o ní někde píše, ale nejspíš by mě to zruinovalo.  :)

2
ZX Spectrum / Piknik u cesty
« kdy: 9. Září 2010 - 11:28 »
Tak jsem dohrál Piknik u cesty.  8) Dost těžká hra, teda ne snad, že by se nedalo přijít na řešení, ale jde o to, že často až později zjistíte, že jste někde něco neudělali dobře nebo zapomněli a musíte hrát od začátku resp. od poměrně vzdáleného uložení hry. Na Speccy bych to určitě nedal, protože bych to rozkopl poté, co bych podruhé či potřetí skončil v mlýnku na maso, zapadl do bažiny nebo přehlédl tetelení vzduchu. Každopádně ale hru určitě doporučuji, protože je to jinak udělané docela dobře a některá puzzle jsou na poměry českých textovek dost neotřelá. Knihu bratrů Strugackých jsem bohužel nečetl, takže nevím, do jaké míry se autor nechal inspirovat, ale mě ta hra chytla a nedal jsem pokoj, dokud jsem to nedotáhl do konce. No, takže tolik můj tip na hru a samozřejmě recenzi a návod si zamlouvám pro sebe! :-) (Recenze už vlastně je tento příspěvek, akorát to ještě vypiluju a rozšířím.  ;)) S návodem každopádně vyčkám, abyste se se hrou také pořádně poprali.  :D Hodně štěstí všem, kdo se vydají do zakázaného pásma!  :)

Stran: [1]