17. Prosinec 2017 - 12:47

Autor Téma: Virus 7  (Přečteno 2989 krát)

solaris104

• Plný člen
    • Zobrazit profil
Virus 7
« kdy: 17. Listopad 2010 - 11:02 »
Prekvapilo me, ze pod nazvem Virus 7 se skryva dalsi hra ze serie Podrazu. Tentokrat musite do jedne firmy nainstalovat vir  :D. Hra je to velmi primitivni a za par minut ji dohrajete. Takze, kdo si oblibil postavu Tima Colemana, nevahejte si tento kousek zahrat.

zxretrosoft

• Plný člen
    • Zobrazit profil
    • zxretrosoft
Re: Virus 7
« Odpověď #1 kdy: 8. Srpen 2011 - 11:59 »
Primitivní, primitivní...  :) Já se do toho BESTSOFTU pořád nemůžu dostat i když mám to heslo  ::) Zkoušel jsem ho pozpátku, vzhůru nohama, kombinace (čísel i písmen), dokonce jsem tam dal i jiný heslo  :D a furt nic ...  ::)
« Poslední změna: 8. Srpen 2011 - 13:57 od amigainspired »
Jedna stará textovka vydá za desítky dnešních nadutých her.

solaris104

• Plný člen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 9. Srpen 2011 - 21:32 »
Tak jsem si to schvalne znovu zahral, abych Ti poradil. To heslo neni pro pristup pres vytoceni Bestsoftu, ale pro prenos souboru do Bestsoftu!
« Poslední změna: 9. Srpen 2011 - 21:38 od solaris104 »

zxretrosoft

• Plný člen
    • Zobrazit profil
    • zxretrosoft
« Odpověď #3 kdy: 17. Srpen 2011 - 10:29 »
No já se musím nejprve do Bestsoftu nějak dostat, a to heslo odpovídá přesně na znaky heslu, které chce Bestsoft. Pokud chci přehrát virus, chce to telefonní číslo  ::)

solaris104

• Plný člen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 17. Srpen 2011 - 12:11 »
Do Bestsoftu se vubec nemusis dostat a nedostanes pres volbu zavolat telefonem.  Telefonni cislo pro prenos je stejne. To jsi zjistil z informaci. Jen pouzijes "P - prevest virus" misto "T - zavolat telefonem"  :).

zxretrosoft

• Plný člen
    • Zobrazit profil
    • zxretrosoft
« Odpověď #5 kdy: 17. Srpen 2011 - 15:27 »
No jo, je to tak  :) To mě teda zmátlo, to byl vlastně poslední krok, který mi chyběl! Díky  ;)

Potvrzuji nicméně, že hra je to na způsob Podrazů opravdu vydařená, v mnohém dokonce předčila klasický Podraz 3 od Fuxoftu. Já ty podrazy zkrátka pořád můžu už od nějakých 16ti let  :D