23. Říjen 2017 - 11:45

Anketa

Máte rádi vulgarity v textovkách?

ano, čím více, tím lépe
0 (0%)
ano, ale s mírou
1 (33.3%)
vlastně ani ne, obejdu se bez nich
2 (66.7%)

Celkem hlasů: 3

Autor Téma: Vulgarity  (Přečteno 2839 krát)

zxretrosoft

• Plný člen
    • Zobrazit profil
    • zxretrosoft
Vulgarity
« kdy: 5. Květen 2010 - 23:16 »
Tohle je tedy spíše o tom, co bych od textovky neočekával, takže... Já si například nikdy nezvykl na přemnožené vulgarity v textovkách... Jsem přesvědčený, že jde udělat i inteligentní humor bez nesmyslných vulgarit a že není třeba přehánět morbidní a nekrofilní situace.
Např. naposled jsem dohrál Antiseno2008CZ, což byla podle mého názoru dokonalá ukázka nevkusného, špatného a nenápaditého humoru. Cíl potřílet učitele je ubohý, situace ve škole jsou naprosto banální (všichni jsou úplně mimo a skoro se s váma nebaví než jako po 5 jointech), postavy fakt neseděly nikde  :o

Je to tedy věc diskuze a soukromého vkusu každého, ale na inteligentní humor byl např. mistr František Fuka a nedám na něj v tomto směru dopustit  ;)
Jedna stará textovka vydá za desítky dnešních nadutých her.

misticjoe

• Globální Moderátor
  • Mladší člen
  • www.amiga.cz
    • Zobrazit profil
Re: Vulgarity
« Odpověď #1 kdy: 1. Červen 2010 - 20:48 »
Někdo rád vdolky, jiný zase holky... Neříkám, zbytečné vulgarity také považuji za zbytečné, ale někdy bývá nutné, ba přímo potřebné po nějaké sáhnout. Ono "zapeklitý školník" tolik nevyzní :-)
Občasný programátor textových her, které nikdo nehraje, ale vůbec mi to nevadí :-)