24. Říjen 2017 - 11:14

Autor Téma: Lví srdce  (Přečteno 1866 krát)

zxretrosoft

• Plný člen
    • Zobrazit profil
    • zxretrosoft
Lví srdce
« kdy: 22. Březen 2011 - 22:33 »
Tak jsem se vehementně pustil do této pěkné textovky, ale dává mi fakt zabrat  :'(
Zajímavé je, že se dá přejíždět metrem mezi těmi dvěma stanicemi, nicméně je tam hodně podivných věcí, které vypadají na první pohled banálně, ale časem vám dojde, že k něčemu jsou... Vím rámcově, co mám udělat a co se asi tak stane, ale nevím přesně jak to udělat.
Zatím jsem se zasekl, těžko říct v jaké fázi, zdá se, že rozkreslené to mám relativně celé, ale je to komplikované.
Předmětů můžete nést nejvíce 6 (ve výjimečných případech 7), takže se nedá naplno experimentovat (což je ostatně taky dobře).

Zkoušel to už někdo?  ::)
Jedna stará textovka vydá za desítky dnešních nadutých her.

panprase

• Administrátor
  • Superčlen
    • Zobrazit profil
Re: Lví srdce
« Odpověď #1 kdy: 23. Březen 2011 - 08:43 »
No abych řekl pravdu, nezkoušel, protože už to ovládání by mne zničilo, chci odmazat písmenko a šup, celý příkaz fuč.
První den přiletěli, druhý den uděřili, třetí den zvítězili

zxretrosoft

• Plný člen
    • Zobrazit profil
    • zxretrosoft
Re: Lví srdce
« Odpověď #2 kdy: 23. Březen 2011 - 09:51 »
jj, je to trochu pomalejší a tohle odmazávání písmenek takhle zkrátka funguje. Ovládání není ale mizerné, 3 písmenné výrazy jsou srozumitelné.
Ale jinak je to textovka vážně zajímavá, nejprve se to komplikuje tím, že nejsou známy směry do kterých se může jít, pak omezeným množstvím předmětů, které se dají nést.
Jedna stará textovka vydá za desítky dnešních nadutých her.