17. Prosinec 2017 - 12:49

Autor Téma: SexiMatrix  (Přečteno 2758 krát)

solaris104

• Plný člen
    • Zobrazit profil
SexiMatrix
« kdy: 24. Září 2011 - 11:03 »
Muze mi Mistic poradit, jak tuto hru spustit? Pises, ze ma fungovat na ZX 48, ale me v zadnem emulatoru nejede. Proste se naloaduje, na obrazovce je rozsypany caj a nic se nedeje.

KaiN

• Starší člen
    • Zobrazit profil
Re: SexiMatrix
« Odpověď #1 kdy: 24. Září 2011 - 13:33 »
To je divný, mně to určitě fungovalo. Používal jsem Spectaculator. Zkus pozměnit nastavení, možná to ve skutečnosti chce zx 128.

solaris104

• Plný člen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 25. Září 2011 - 20:30 »
Tak mi to funguje jen na modelu ZX 128 +2 (grey), jiny ne  ???

solaris104

• Plný člen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 25. Září 2011 - 21:43 »
Tak jsem to dohral a musim se priznat, ze mam obavy si zahrat nejakou dalsi Misticovu hru  :D. Ten dej je opravdu velmi prosty, na zkomolenou cestinu jsem si zvykl, ale vzit se do role pedofila neumim :-)

KaiN

• Starší člen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 26. Září 2011 - 14:04 »
Tohle byla nějaká Misticova masturbační pomůcka, či co.  :D To, co je od něj na Amize, to je jinačí kafčo. Dej tomu šanci.  ;)

misticjoe

• Globální Moderátor
  • Mladší člen
  • www.amiga.cz
    • Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 9. Únor 2012 - 11:22 »
Mistic mel rad poburujici temata. Nicmene originalni napad to neni. Prevzal jsem ho z nejake zahrnicni textovky, kde byl hlavni hrdina multiouchyla. Coz jsem pak zapracoval v nejakem pokracovani. Ja ty textovky na spectru bral spis jako takovy trenink. Treba KSCM (nebo jak jsem to pojmenoval) byl gamebook z Manase ve fabrice. Proste jsem tomu jeste nevymyslel nijak dej. Nicmene SexyMatrixy bych zaradil do skupinky "nehrat". Ani nevim, jak je mozne, ze se dostaly na net a jeste prezily.
Dneska uz psal hru samozrejme jen o nejakem nekrofilnim homosexualnim zoofilovi se specializaci na ledni medvedy.
Občasný programátor textových her, které nikdo nehraje, ale vůbec mi to nevadí :-)