20. Říjen 2017 - 03:22

Autor Téma: Otík a Vanoce  (Přečteno 10984 krát)

misticjoe

• Globální Moderátor
  • Mladší člen
  • www.amiga.cz
    • Zobrazit profil
Re: Otík a Vanoce
« Odpověď #15 kdy: 2. Únor 2012 - 09:33 »
Nic si z toho nedelej. Holanys ty hry hraje "na dohrani" a ne na hrani. Vsadim se, ze ani nevi, co se stane se sikanovanym deckem, kdyz na nej neshodi chrlic, ze se da mocit i do umyvadla, muze mit sex s kucharkou, priucit se neco z Bravicka, atd. Neb Holasek pise ty hry s minimem eastereggu a ocekava, ze takove budou i ostatni - takze se nepidi. No a ja jich tam na druhou stranu cpu tolik, ze nikdy nikdo nevi, jestli uz objevil vsechno nebo ne (natoz aby kolikrat tusil, ze to je easteregg). Schvalne - kolik z vas naslo v jedne z mych predchozich her znamou hlasku z Pulp Fiction. ...no vidim, ze se nikdo nehlasi...tak nic.... :-)
Občasný programátor textových her, které nikdo nehraje, ale vůbec mi to nevadí :-)

KaiN

• Starší člen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 3. Únor 2012 - 13:54 »
Děkuji ti, náčelníku, že ses mě zastal.  ;) Ale holynu si vychutnám...  :P

misticjoe

• Globální Moderátor
  • Mladší člen
  • www.amiga.cz
    • Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 6. Únor 2012 - 21:24 »
Holas si nyní vychutnává nějaký boj proti ošklivému rusovi...nebo Rusovi? Teď nevím... Každopádně nedělá zhola nic, což by jako Holasínek neměl, protože by měl pracovat na své super nové textovce, která, nebojí se to říct, je vrcholem jeho kariéry. Kam se na to hrabou jeho doposavadní textovky. U prvního levlu, který mi poslal, jsem se výsostně bavil a zároveň bledl závistí, protože on ještě opravdu umí nahodit tu správnou atmosféru starých dobrých textovek. Škoda, že třeba nikdy nebude Ovečka... Nebo ta hra, kde Prober pracuje v GaySM salonu... Ale pravdou je, že tohle téma využiji ve své poslední textovce, Homotron :-) Bude ještě nekorektnější, než Žůvičky a nastaví zrcadlo všem puritánům, feministkám, slepicím, kreténům a hovadům (v čele s pseudohumanistama a ekoteroristama)... A teď jdu do sebe šoupnout pátého lahváče... Od zítřka nechlastám, tak si svůj poslední opilecký večer musím řádně užít...
Občasný programátor textových her, které nikdo nehraje, ale vůbec mi to nevadí :-)

panprase

• Administrátor
  • Superčlen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 6. Únor 2012 - 21:49 »
Ano bojuji proti Rusovi. Pocitam, ze koncem tydne padne.

Pak snad dokoncim druhy level sveho eposu, kteryzto tady MJ vychvalil do nebes. Ech, teda esi mi nedojdou napady jako u Ovecky a SM salonu pana Probera, nebo taky u Zvlastniho vydani, ktere jsi ani nezkusil MJi, narozdil od Kaina, ktery mne za to nenavidel, vid?
První den přiletěli, druhý den uděřili, třetí den zvítězili

misticjoe

• Globální Moderátor
  • Mladší člen
  • www.amiga.cz
    • Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 6. Únor 2012 - 22:17 »
No to víš, ty nenapíšeš, nezavoláš, poštovního holuba se svejma textovkama nepošleš, tak pak jsem odvařenej i z toho mála, co ke mě pustíš...

panprase

• Administrátor
  • Superčlen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 7. Únor 2012 - 10:23 »
No hlavne nechci pouštět ven nedokončené věci, lidi by to pak třeba chtěli, jako já chci Dooma...

KaiN

• Starší člen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 7. Únor 2012 - 12:45 »
Zvlastni vydani, to byla opravdu sila!  >:( A to jsem pomerne liberalni krestan.  :) Ja chci taky Dooma!  :D

KaiN

• Starší člen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 11. Únor 2012 - 19:21 »
Mi přijde, že je v Oťasovi 2 chyba. Odlákal jsem hlídače, čmuchám v tom jeho kutlochu a najednou je tam se mnou a... a vůbec si mě nevšímá, jako bych tam nebyl.  :) Ne, že by mi to až tak vadilo, ale bug to nejspíš je a to já musím hlásit.  ;)

KaiN

• Starší člen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 12. Únor 2012 - 11:33 »
No, takže je to kritická chyba, neboť hlídač je na dvou místech současně a nedá se pokračovat. A umlátit tyčí hlídač také nejde.  :( Kdopak dělal betatesting?  >:(

panprase

• Administrátor
  • Superčlen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 12. Únor 2012 - 14:09 »
Už to tu Mistic říkal, že nepočítal s tím, že se k hlídači dostanete, když hoří v prádelně, já se tam nedostal ani za boha. Dycky mne kuchnul.

KaiN

• Starší člen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 12. Únor 2012 - 20:06 »
Kde to říkal? Projel jsem toto téma a nikde ani slovo. Nerozumím tomu, že s tím nepočítal. Mně to naopak připadá logické, což je u Oťase 2 zatím spíš výjimkou. Tak nevím, co si teď počít.

misticjoe

• Globální Moderátor
  • Mladší člen
  • www.amiga.cz
    • Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 12. Únor 2012 - 21:28 »
Prosimtě - někde jsem to zmiňoval - asi na Amiga fóru. Nevim, jak to lidi děláte, že se stihnete dostat přes hlídače zpět do jeho místnosti. Ano, je to tedy takový bug. Normálně by tě měl zabít. Zdá se však, že někde se mu dá proklouznout. Hlídače nezabiješ - musíš ho zavřít. Betatesting dělal Holy no :-)
Předpokládám ale, že zpět z místnosti se nedostaneš a hlídač tě killne, což je vpořádku. (ten hlídač ve skutečnosti už ve své místnosti není - za normálních okolností by se do ní hráč neměl dostat dokud hlídače neuvězní, proto v podmínkách ani hra nepočítá s tím, že se tam jinak dostaneš)
Mimochodem jsem si tenhle bug zkoušel nasimulovat už když to hlásil tuším Solaris (či kdo). A taky se mi to nepovedlo - toliko na obranu Holyho betatestingu. Prostě se kucí trefíte do nějaké zvláštní situace. Kdyžtak mi popiš krok po kroku, jak se ti to povedlo a já udělám nějaký hotfix.

panprase

• Administrátor
  • Superčlen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 12. Únor 2012 - 22:48 »
Jo presne Solaris se tam taky dostal, ale jak to nechapu. Mne se to taky nepovedlo se tam dostat aniz by mne hlidac odrovnal. Hele MJ nemas tam nejakou vypecenou zkratku?

KaiN

• Starší člen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 13. Únor 2012 - 07:52 »
No, šlo to snadno. Zapálil jsem, pak jsem se přemístil na východ, (teď jsem asi čekal, až uslyším kroky), pak jsem se schoval v  místnosti s lůžky. Chvilku počkal, vylezl ven a slyšel hlídače, jak tam lamentuje. Pak jsem se prachsprostě vydal do té jeho původní místnosti. Tam se právě hlídač objeví ve výpisu, když tam štrachám, ale nijak nereaguje, nic se s ním nedá udělat. Když pak odejdu i s klíčem, tak se náhle zjeví přede mno (asi se teleportoval) a sežehne mě. No, takže to budu muset jet od začátku, kvůli nedostatku místa na "disketě", jsem to cpal pořád do jedné úložky.

Solaris se tam také dostal, takže jedinej, kdo se tam nedostal, je pan Holyna.  :)

misticjoe

• Globální Moderátor
  • Mladší člen
  • www.amiga.cz
    • Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 13. Únor 2012 - 09:37 »
Jo, no vidis. Tak to vlastne jde se tam dostat. To ze se vypisuje bude ale asi tedy nejaka chyba v podmince. Ono, kdyz ho nezavres, tak normalne korzuje po budove.