24. Říjen 2017 - 11:08

Autor Téma: After the End  (Přečteno 8647 krát)

misticjoe

• Globální Moderátor
  • Mladší člen
  • www.amiga.cz
    • Zobrazit profil
After the End
« kdy: 6. Únor 2012 - 21:28 »
Než se pustím do své úplně poslední textovky Homotron, rád bych ještě vydal post-apokalyptickou pecku After the End, která nese prvky RPG. Rád bych od vás hráčů slyšel, zda byste raději více RPG prvků a nebo to mám nechat na základu "život, síla". Hra je plná grafiky, zvuků a hudby. Bude vyžadovat harddisk a 2MB Chip (to asi nikdy žádná textovka nepotřebovala, ale alespoň se nedočká zahambující předělávky pro PMD ;-) :JOKE: netrpělivě čekám na předělávku Zelené Sedmy od Kamila, kterou dělá Lisiak4, ale asi to nějak fláká, bo o ní dlouho nic nenapsal). Demáč nebude, jen finálovka (bo když vydám demáč, tak finálka nikdy nebude)...
Občasný programátor textových her, které nikdo nehraje, ale vůbec mi to nevadí :-)

panprase

• Administrátor
  • Superčlen
    • Zobrazit profil
Re: After the End
« Odpověď #1 kdy: 6. Únor 2012 - 21:50 »
Hele udelej tam simulaci rustu vlasu a padani listi ze stromu. To by se mi libilo. A nebo vis co mam taky k smrti rad? Takovy akcni mezihry. Jako raketka co sestreluje cosik padajiciho zhora - v Okuldejich to bylo a nebo lodka co si plave v rece a ta reka se zmensuje, to mel v nejake sve gamesce Ajvngou aka Ivan Straka. Jo to bys mohl, ne? Tim mne zastavis, respektive zpomalis ve hrani minimalne o dva dny.
« Poslední změna: 6. Únor 2012 - 21:57 od panprase »
První den přiletěli, druhý den uděřili, třetí den zvítězili

panprase

• Administrátor
  • Superčlen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 6. Únor 2012 - 21:55 »
Jo MJ taky bys mohl napsat ze udelas Aros Win instalacku. Koukal sem na AmiKit a Zahurancik to ma pekne poreseno instalovani na FullScreen, sak ja mu to posteluju.

misticjoe

• Globální Moderátor
  • Mladší člen
  • www.amiga.cz
    • Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 6. Únor 2012 - 22:16 »
Počkej. Záhurnačík je nějakej echtovní dement, ten snad nemá s Amigakomunitou nic společného, ne? Ten si honí svoje slunce v bushi na veřejnoprávních médiích :-)
Občasný programátor textových her, které nikdo nehraje, ale vůbec mi to nevadí :-)

misticjoe

• Globální Moderátor
  • Mladší člen
  • www.amiga.cz
    • Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 7. Únor 2012 - 09:33 »
Aha, tak to jsem si spletl jmena - echtovni dement je Zakopcanik :-)

panprase

• Administrátor
  • Superčlen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 7. Únor 2012 - 10:24 »
No už sem se lekl, že budeš nadávat na Amikit.

Lisiak4

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 8. Únor 2012 - 12:38 »
Bude vyžadovat harddisk a 2MB Chip (to asi nikdy žádná textovka nepotřebovala, ale alespoň se nedočká zahambující předělávky pro PMD ;-) :JOKE: netrpělivě čekám na předělávku Zelené Sedmy od Kamila, kterou dělá Lisiak4, ale asi to nějak fláká, bo o ní dlouho nic nenapsal). Demáč nebude, jen finálovka (bo když vydám demáč, tak finálka nikdy nebude)...

Misticku, Ty donutíš napsat i mrtvýho ze záhrobí! ;) Už jsem se lekl, že budeš neprávem považovat svoji textovku, jako za nejnáročnejší na HW, opovaž se mi sáhnout na mé prvenství :). Na hře Zelená Sedma zatím pořád pracuji. Práce jdou pomalu, protože současně dělám i na programu, který nese jméno MultiBasic-G. Je to vlatně emulace Basicu-G z PMD 85, která je jen na počátku. Hodně časově me zabíjí má práce se speciálními grafickými znakmi pro MultiBasic-G. Před nedávnem jsem až teprve dokončil samotný úvodní obrázek pro hru, kterí je naprogramovaní v Basicu-G (ne v MultiBasicu-G). Víc krát jsem to překresloval jak v Basicu-G tak v MultiBasicu-G. V současné době ho překresluji finální verzi v MultiBasicu-G. Pro správné vykreslení v MultiBasicu v ňem musím jěšte opravit jednu chybu (kromě jiných :) ). Takže v Basicu-G má obrázek 5 barev. MultiBasic-G jsem teď učil pracovat hlavně s příkazem INK a s logikou barev, protože samotné barvy ještě dlouho umět nebude, řeším věci po svém. Nedávno jsem spustil své stránky. Nechci to nejak publikovat. Stránky jsem uvedl na mém facebooku, ale Ty ho nepoužíváš takže je to www.Lisiak4.wz.cz :). Nenavštěvuj často! Jde to hodně pomalu ;).

misticjoe

• Globální Moderátor
  • Mladší člen
  • www.amiga.cz
    • Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 8. Únor 2012 - 17:20 »
Hele! Werbung na nadnárodně-multiplatformní-úplně-nejlepší-games-stránce, to bude dražší, než na Googlu :-) Ale že si to ty, tak to máš zadáčo :-D OK, juknu.

misticjoe

• Globální Moderátor
  • Mladší člen
  • www.amiga.cz
    • Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 21. Únor 2012 - 18:25 »
After The End level 1 se blíží ke svému zdárnému dotvoření. Kdo by chtěl dělat betatesting, nechť se přihlásí. Upozorňuji, že textovka je těžká. Betatestery se stanou první tři, kteří sem do vlákna napíší, že by se toho rádi zúčastnili.

panprase

• Administrátor
  • Superčlen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 22. Únor 2012 - 15:57 »
Děkuji, nechci, počkám si na plnou verzi, pak zase někde poslouchat, že jsem to blbě otestoval :)

KaiN

• Starší člen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 22. Únor 2012 - 18:30 »
Já! Já to otestuji, aby Holy viděl, jak se to dělá.  :D A za odměnu bych od Mistica rád dva obrázky do Dizzyho, slibuji, že méně náročné než bylo v Masakru 2.  ;)

misticjoe

• Globální Moderátor
  • Mladší člen
  • www.amiga.cz
    • Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 22. Únor 2012 - 18:34 »
Hm, do Masakru jsem dělal nějakou ansi parodii, ne? A Dizzy už je konečně na pořádnej počítač? Jako třeba na Amigu? Bo nevím, jestli bych měl na ANSI ještě nervy ;-)

KaiN

• Starší člen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 22. Únor 2012 - 20:13 »
Do Masakru jsi dělal toto:   :) Dizzy bude pořád pro PC. Uvažoval jsem i o pořádnám počítači, ale přiznejme si, kdo z nás má doma ještě ZX Spectrum, že? :) Amiga? Neznám. :)

panprase

• Administrátor
  • Superčlen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 22. Únor 2012 - 21:29 »
Hm, do Masakru jsem dělal nějakou ansi parodii, ne? A Dizzy už je konečně na pořádnej počítač? Jako třeba na Amigu? Bo nevím, jestli bych měl na ANSI ještě nervy ;-)

No tak to sem na to zvědav, jak se to má správně dělat, napiš mi návod.

panprase

• Administrátor
  • Superčlen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 23. Únor 2012 - 19:00 »

No tak to sem na to zvědav, jak se to má správně dělat, napiš mi návod.

Hele Kaine a konec unora se blíží, takže kdy bude Dizzy?