12. Prosinec 2017 - 18:46

Autor Téma: Amiga OCTAMED soundstudio  (Přečteno 2774 krát)

zxretrosoft

• Plný člen
    • Zobrazit profil
    • zxretrosoft
Amiga OCTAMED soundstudio
« kdy: 15. Prosinec 2012 - 17:00 »
Ahoj,

rád bych zkusil udělat nějakou hudbu a chtěl jsem ji udělat na Amize, konkrétně v OCTAMEDu nebo v PROTRACKERu. Oba jsou to velmi známé hudební programy na Amize, ale potřeboval bych stáhnout nějaké nástroje. Bohužel jsem nikde nic dosud nenašel a nechce se mi věřit, že by nějaké packy se samply neexistovaly... Nemáte to někdo náhodou ještě doma?  :)
Jedna stará textovka vydá za desítky dnešních nadutých her.

tekket

• Mladší člen
  • **
    • Zobrazit profil
Re: Amiga OCTAMED soundstudio
« Odpověď #1 kdy: 15. Prosinec 2012 - 17:25 »
můžeš zkusit mrknout na aminet do sekce mods: http://aminet.net/tree?path=mods , buď potahat moduly a vytahat si z nich samply, nebo tam někde možná budou i samply: http://aminet.net/search?f=2&path=mods/inst&sort=bytes&ord=DESC

Další varianta jestli existuje nějaký způsob hromadnýho převodu např. z wav do iff(nebo jaký formát se na amize používá)

zxretrosoft

• Plný člen
    • Zobrazit profil
    • zxretrosoft
« Odpověď #2 kdy: 15. Prosinec 2012 - 21:46 »
Dík!
Já už jsem se na podobné stránky díval, ale bohužel to tam není v ADF, z těch lha jsem to nedostal a pak je tam jen mp3  ::) Zkrátka stačil by ADF disk přímo s nějakými samply nebo - jak říkáš - s někými hotovými mody, ze kterých by se to dalo vytáhnout, ale musí to být v ADF.

P.S. Pokud jde o tu alternativu s WAV do IFF, tak to fakt vůbec netuším jak bych to udělal.
« Poslední změna: 16. Prosinec 2012 - 01:22 od amigainspired »

tekket

• Mladší člen
  • **
    • Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 19. Prosinec 2012 - 03:15 »
pokud jsi na windows, tak total commander má plugin, který umí pracovat s adf...pokud s tím pracuje jako s klasickým archivem, tak bys mohl vytvořit adf s libovolnými samply a daty obecně. Někde jsem viděl odkaz na amigáckou utilitu pro převod z wav do iff, tuším, že taky na aminetu.

zxretrosoft

• Plný člen
    • Zobrazit profil
    • zxretrosoft
« Odpověď #4 kdy: 19. Prosinec 2012 - 09:11 »
Díky, já se na to musim ještě podívat  ???

Apropó: Tohle mě vždycky baví, převodníky, utility, pluginy... Když je to všechno tak prosté, tak proč proboha někdo nevyrobí sampl disk s ADF a nedá ho tam a je po problémech  ;D

tekket

• Mladší člen
  • **
    • Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 19. Prosinec 2012 - 19:53 »
Apropó: Tohle mě vždycky baví, převodníky, utility, pluginy... Když je to všechno tak prosté, tak proč proboha někdo nevyrobí sampl disk s ADF a nedá ho tam a je po problémech  ;D

Třeba to uděláš ty, až se ti to povede dát dohromady:)

zxretrosoft

• Plný člen
    • Zobrazit profil
    • zxretrosoft
« Odpověď #6 kdy: 19. Prosinec 2012 - 21:08 »
hihi, tak to jsem čekal  ;D