14. Prosinec 2017 - 05:13

Autor Téma: Kroužící orel  (Přečteno 14988 krát)

Kroužící orel

• Plný člen
    • Zobrazit profil
    • Šťastný statek
Re: Kroužící orel
« Odpověď #15 kdy: 23. Únor 2014 - 17:10 »
Ja, ja, všechny dokumenty jsem předělal do jejich formátu, teď už snad problém s nabodeníčky zmizí... . Vytvořil jsem dokument Změny, kde budu vždy popisovat novinky. Hru bych rád rozdělil do několika úrovní, pro první jsem vytvořil mapu v Dungeon Crafteru, snad bude dost přehledná. Vezi 1.4.1 jsem stáhnul odsud:

http://www.dracidoupe.cz/index.php?rub=downloady&skin=silver&relid=&form=1&n_s=10&skupina_form=vsechny&ord=id&format_form=exe&j_ord=ASC

na internetu je k dispozici už trojka, ale ta stávající určitě stačí, určitě se na novou časem juknu.

Mapu westernového městečka živícího se obchodem se stříbrem jsem vytvořil podle reálné předlohy, tak snad tam nic nechybí, aby dnešní kovbojové moc neprudili - já se v tomhle moc nevyznám, mě ke štěstí stačí týpí, kůň a indiánská žena :D

Zítra a pozítří mě čeká školení Linuxu, ve středu se zase dostanu k textovce a připravím popis lokací, předměty a návod na hru, pak už konečně budete moci začít tvořit.

Mimochodem, napadlo mě, že by nebyla od věci česká i slovenská jazyková mutace, jestli budeš mít Pedro čas a chuť, já sice řeči našich východních bratrů rozumím, smysuplně to přeložit si ovšem netroufám...

panprase

• Administrátor
  • Superčlen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 23. Únor 2014 - 20:22 »
Jo dobry ta ceskoslovenska verze se mi libi.

A co anglickou, kdo si na to troufa? Ja teda ne ;)
První den přiletěli, druhý den uděřili, třetí den zvítězili

Kroužící orel

• Plný člen
    • Zobrazit profil
    • Šťastný statek
« Odpověď #17 kdy: 26. Únor 2014 - 11:32 »
Určitě se někdo najde, ale angličtina nespěchá, my máme přeci rádi češtinu a slovenštinu :). Mě by se moc líbil překlad do lakotštiny, která je mezi milovníky indiánů docela oblíbená, viz např. toto fórum:
http://www.lakotadictionary.org
to už bych viděl jako dokonalou finální úpravu...

Dnes jsem začal s popisem lokací ve městě, až si vyřídím vše okolo koní a dřeva, budu zase pokračovat, do konce týdne chci mít hotový popis první části včetně předmětů. Můžete vesele editovat a psát své poznámky, zkusil jsem se odhlásit z účtu a vypadá to, že práva jsou OK.

pedromagician

• Plný člen
    • Zobrazit profil
    • pedromagician.com
« Odpověď #18 kdy: 26. Únor 2014 - 21:51 »
Myslite ze lokalizacia do Slovenciny ma vyznam? Momentalne sa mi to zda ako triestenie sil :)

pedromagician

• Plný člen
    • Zobrazit profil
    • pedromagician.com
« Odpověď #19 kdy: 26. Únor 2014 - 21:56 »
- navrhujem vytvorit nove tema nech sa to nemiesa so Salome

- texty sa mi pacia, zatial nemam co dodat :)

panprase

• Administrátor
  • Superčlen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 27. Únor 2014 - 17:47 »
Téma jsem rozdělil. zítra se snad k tomu nějak dostanu, sem nějakej marod.

panprase

• Administrátor
  • Superčlen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 27. Únor 2014 - 17:53 »
Gdisk dobrý, takže my se s Pedrem dohodneme v čem to budeme psát, si myslím abyhom to dělali 2x je asi fakt holej nesmysl.

pedromagician

• Plný člen
    • Zobrazit profil
    • pedromagician.com
« Odpověď #22 kdy: 27. Únor 2014 - 19:01 »
Prave mne sa celkom pozdava skusit to v 2och enginoch :)

Kroužící orel

• Plný člen
    • Zobrazit profil
    • Šťastný statek
« Odpověď #23 kdy: 27. Únor 2014 - 21:17 »
Výborně, nové téma je určitě super nápad. Mě by se rozhodně líbíly 2 engine a čeština i slovenština, jsem rozhodně pro to, aby si hráč mohl vybrat, v tuto chvíli to ale nespěchá, nejdříve udělejme českou verzi. Text první úrovně jsem zase doplnil a budu postupně doplňovat, nejde to tak rychle, ale snažím se - je to jako u textovky, když už si nevím rady, nejlepší je zalehnout a druhý den na řešení přijdu, u tvorby je tomu zrovna tak.
Dohodněte se společně na engine, pokud Vás napadne cokoli změnit nebo doplnit do textu, hurá na to, více hlav víc ví.

panprase

• Administrátor
  • Superčlen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 27. Únor 2014 - 22:13 »
No jasně, takže dvě verze, ok. Dva enginy taky ok, tedy.

Kroužící orel

• Plný člen
    • Zobrazit profil
    • Šťastný statek
« Odpověď #25 kdy: 5. Březen 2014 - 22:17 »
Teprve dnes jsem se zase dostal k pokračování, od neděle do úterý jsem školil Linux, takže jsem si od počítadla chtěl dát chvíli oddych. Ale v týpí o uhýnku mě napadla docela zajímavá novinka, která pokud vím ještě v žádné textovce nebyla - pokud hráč chce jít do lokace, kam by hlavní hrdina v žádném případě nešel, hráče přímo oslovím a vysvětlím mu své důvody. To by mohlo mnoho lidí oslovit, snažím se každému mluvit až do duše právě z indiánského pohledu. Jo, nutit indiána toužícího po svobodě a nespoutanosti chodit k holiči opravdu nepůjde, to si pak na takovém hráči zatraceně smlsnu :D
Doplnil a rozšířil jsem text prvních deseti lokací a v dalších dnech budu pokračovat. Už je na světě i pár předmětů a časem vymyslím další. Rozhovory jsem také více rozpracoval, příběh se mi začíná stále více vybarvovat.

Kroužící orel

• Plný člen
    • Zobrazit profil
    • Šťastný statek
« Odpověď #26 kdy: 6. Duben 2014 - 23:40 »
Hurá, dnes jsem dokončil textový popis první části od začátku až do konce. Prosím o přečtení, dává-li vše smysl a případné upozornění na chyby. Zase jsem se vyřádil ve vzpomínkách a myšlenkových pochodech našeho indiána, tohle mě prostě baví a plně odráží i můj vlastní pohled na svět.
Teď mě čeká doplnění potřebných i nepotřebných předmětů a změnový popis toho, co se stane. Ještě doplním přesnější popis těchto předmětů a postav po prozkoumání hráčem.
Nyní už můžete začít programovat, lhostejno v jakém engine, moc se těším na první testovací verzi...

Ještě jsem si všiml v chybě v odkazech u diskuze v sekci Kroužící orel:

Z hlavní nabídky, pokud kliknu v sekci Kroužící orel na odkaz 2, odkaz je správný a dostanu se do druhé části naší diskuze:
http://textovky.panprase.cz/index.php?topic=202.15

Pokud se nacházím v první části diskuze o textovce a chci klidnout na tlačítko další, objeví se špatný odkaz ještě na starou diskuzi v Salome:
http://textovky.panprase.cz/index.php?topic=202.0;prev_next=next#new

Jdu teď spát, všem návštěvníkům přeji po další dny modrou oblohu nad hlavou

Kroužící orel

pedromagician

• Plný člen
    • Zobrazit profil
    • pedromagician.com
« Odpověď #27 kdy: 1. Srpen 2014 - 08:04 »
Trvalo to ale kedze OTB nie je teraz v mojich rukach tak od pondelka zacnem... 0:-)

pedromagician

• Plný člen
    • Zobrazit profil
    • pedromagician.com
« Odpověď #28 kdy: 4. Srpen 2014 - 22:41 »
Prace zacali, texty su fakt vymazlene. Skoda ze si to nebudem moct zahrat ;-(

panprase

• Administrátor
  • Superčlen
    • Zobrazit profil