23. Říjen 2017 - 11:46

Autor Téma: Mas napad a nevies ako ho realizovat?  (Přečteno 1067 krát)

SoulSoft

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
Mas napad a nevies ako ho realizovat?
« kdy: 27. Říjen 2015 - 21:17 »
Je to uplne jednoduche. Ak mas napad na textovku a nemas cas/chut sa ucit programovacie jazyky a riesit komplikovane enginy... tak tu mam pre teba jednoduche riesenie.

• Staci tvoj napad vhodne spracovat na papieri a uz len naklepat do existujuceho TextGameEnginu2 ktory som vytvoril tak aby aj uplny amater po chvilke pochopil ake to moze byt jednoduche. S touto ulohou rad ochotne pomozem a poradim.
  • Engine je od zakladu programovany mnou v jave. Nieje a nebude to komercny produkt. Vyvijam ho vo volnom case pre radost ako svoju kreativnu cinnost. S cielom ze jedneho dna v tom tiez vytvorim peknu textovku aby potesila dalsich ludi.

Slubujem ze tvoju textovku nebudem nikde predavat ani sirit. Je len na tebe co s nou urobis a komu ju ukazes.
-::<< Programator TextGame2 enginu v jave. >>::-

Kroužící orel

• Plný člen
    • Zobrazit profil
    • Šťastný statek
Re: Mas napad a nevies ako ho realizovat?
« Odpověď #1 kdy: 3. Listopad 2015 - 09:26 »
Engine vypadá parádně, moc díky za něj, dokonce se mi jej podařilo spustit i na Raspbianu, nádhera. Dvojku a trojku Orla nechám na Pedrovi, k němu se prostě hodí ten jeho nejlépe, ale v TGE2 si v nejbližší době vytvořím Exotera a to samé i v TADSu, až bude hotov článek od Gaspody. Na Syrečky se zatím necítím...

SoulSoft

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 3. Listopad 2015 - 15:19 »
Vdaka za super spravu ze to bezi aj na raspbianu.

K exoterovi:Pozrel som na navod a myslim ze nebudes mat ziadny problem to do enginu natukat. Keby si nevedel ako dalej rad pomozem.
-::<< Programator TextGame2 enginu v jave. >>::-

Kroužící orel

• Plný člen
    • Zobrazit profil
    • Šťastný statek
« Odpověď #3 kdy: 6. Listopad 2015 - 07:33 »
Ano, za tu funkčnost na Raspberry jsem moc rád, stačí nainstalovat OpenJDK - JRE a mohu pracovat. Zatím mám RPi 1 B+, kde je vše dost pomalé, tažke pracovat s Java aplikací chce dost trpělivosti a limituje mě malý displej, už ale vyšel notebook Pi-top, který by měl být v prosinci k dispozici i u nás. Tam už je čtyřjádrová dvojka s pořádnou obrazovkou, tuhle věc si hned koupím a zkusím i s jinými distribucemi.

Dnes musím dokončit táborový program na příští rok, v neděli mám indiánské a koňské akce a příští týden hned zkusím toho Exotera. Věřím, že jeho příprava v TGE bude v pohodě, pak to samé zkusím ještě jednou v TADS, kde jsem ho nedokončil. Už jsme se napevno rozhodl, že programovat se učit nebudu, mám spoustu jiných záležitostí a zájmů, tyhle dva systémy se mi ale moc líbí a hlavně je na koho se obrátit s dotazem, což se mi líbí ještě víc. Plus java i tads interpretr fungují pod Raspberry, na který chci postupně kompletně přejít stejně jako dříve z Windows na Linux.

A časem určitě půjde na ARMech spustit i něco jako WINE, ostatně první vlašťovka už tady je, takže se mi otevře mimo jiné i Pedrův engine. Výkonu má RPi 2 dost, takže do budoucnosti jako vždy hledím s optimizmem ;).