21. Listopad 2018 - 00:51

Autor Téma: Syrečky 2.0  (Přečteno 2529 krát)

pedromagician

• Plný člen
    • Zobrazit profil
    • pedromagician.com
wolfsworlds.wordpress.com

panprase

• Administrátor
  • Superčlen
    • Zobrazit profil
Re: Syrečky 2.0
« Odpověď #1 kdy: 1. Únor 2018 - 15:53 »
Dohráno - easy!
První den přiletěli, druhý den uděřili, třetí den zvítězili

pedromagician

• Plný člen
    • Zobrazit profil
    • pedromagician.com
« Odpověď #2 kdy: 1. Únor 2018 - 16:50 »
Tak easy, no pockaj!

panprase

• Administrátor
  • Superčlen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 1. Únor 2018 - 20:25 »
no takže jinak je to kurevsky těžký - jakože hodně moc.

Kroužící orel

• Plný člen
    • Zobrazit profil
    • Šťastný statek
« Odpověď #4 kdy: 5. Únor 2018 - 11:14 »
Taky jsem neodolal a do druhých Syrečků se pustil, je to paráda, už jsem v patře s hlavním záporňákem a dozvěděl jsem se něco o té jeho německé kámošce, zatím nevím jak dál, ten zapečetěný byt mě láká, ale jak se do něj dostat? Budu ještě chvíli pátrat, třeba mě tam čeká velké překvapení...

pedromagician

• Plný člen
    • Zobrazit profil
    • pedromagician.com
« Odpověď #5 kdy: 5. Únor 2018 - 23:23 »
Taky jsem neodolal a do druhých Syrečků se pustil, je to paráda, už jsem v patře s hlavním záporňákem a dozvěděl jsem se něco o té jeho německé kámošce, zatím nevím jak dál, ten zapečetěný byt mě láká, ale jak se do něj dostat? Budu ještě chvíli pátrat, třeba mě tam čeká velké překvapení...
tak by ma zaujimalo co ten tunel, nebol to problem? fakt sa mi ťažko odhadovala rychlost, komplikovanost terenu.

Odoslané pomocou Tapatalku

Kroužící orel

• Plný člen
    • Zobrazit profil
    • Šťastný statek
« Odpověď #6 kdy: 6. Únor 2018 - 10:15 »
S tunelem bylo vše OK, jen jednou jsem si přečetl hlášku Game Over, napodruhé jsem ho už dal, takže za mě bez problémů. Hraji ve Wine, momentálně mám v Archu verzi 3.1 a větší problém jsem zažil se zadáváním čísel - jedničku napsat mohu, ale na jakákoliv další čísla hra nereaguje. Musím použít externí numerickou klávesnici nebo bez ní na ntb psát přes alt, není to ale nic, co by nešlo vyřešit.

Sakra, zatím jsem se dál nedostal, ještě chvíli zkusím laborovat a pokud ani tak nebudu úspěšný, zkusím zaslat svojí pozici na Tvůj email. Nemohu už jít nikam dále, od záporňáka to vždy schytám, ten zapečetěný byt je asi jediná možnost, jen jsem zkoušel všechny předměty různě kombinovat a zatím nic.

panprase

• Administrátor
  • Superčlen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 6. Únor 2018 - 18:02 »
S tunelem bylo vše OK, jen jednou jsem si přečetl hlášku Game Over, napodruhé jsem ho už dal, takže za mě bez problémů. Hraji ve Wine, momentálně mám v Archu verzi 3.1 a větší problém jsem zažil se zadáváním čísel - jedničku napsat mohu, ale na jakákoliv další čísla hra nereaguje. Musím použít externí numerickou klávesnici nebo bez ní na ntb psát přes alt, není to ale nic, co by nešlo vyřešit.

Sakra, zatím jsem se dál nedostal, ještě chvíli zkusím laborovat a pokud ani tak nebudu úspěšný, zkusím zaslat svojí pozici na Tvůj email. Nemohu už jít nikam dále, od záporňáka to vždy schytám, ten zapečetěný byt je asi jediná možnost, jen jsem zkoušel všechny předměty různě kombinovat a zatím nic.

Jelikož jsem to dohrál, tak ti mohu pomoci také... Je to těžký jako.

Kroužící orel

• Plný člen
    • Zobrazit profil
    • Šťastný statek
« Odpověď #8 kdy: 7. Únor 2018 - 10:07 »
Naprosto souhlasím, skoro tak těžký jako OTB. Posílám tedy svojí poslední pozici a prosím o lehké nasměrování jak dál, nevím, zda mám všechny potřebné předměty, i když jsem prozkoumal vše několikrát. Zkusil jsem i sundat a znovu nandat všechny ty propriety, které si hráč může na sebe naházet, i tak zatím bez výsledku.

panprase

• Administrátor
  • Superčlen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 7. Únor 2018 - 19:23 »
No a co telefon? Ten jsi zkoušel? :)

pedromagician

• Plný člen
    • Zobrazit profil
    • pedromagician.com
« Odpověď #10 kdy: 7. Únor 2018 - 20:30 »
jeej ja som hladal poziciu a ty si ju prilozil sem :D idem sa pozriet :)

Zda sa mi ze mas vsetky potrebne predmety, dam ti otazku. Vyrastal si ako dieta v panelaku?

... a potom neskor az ten telefon. Podotykam ze treba najskor poznat cislo az potom sa da volat.
« Poslední změna: 7. Únor 2018 - 20:39 od pedromagician »

Kroužící orel

• Plný člen
    • Zobrazit profil
    • Šťastný statek
« Odpověď #11 kdy: 8. Únor 2018 - 10:01 »
Aha, tak tím to bude, v paneláku jsem nevyrůstal, jako dítě v bytovce a teď na baráku, abych se mohl starat o řechtáky. Ale hnedle jsem si vzpoměl na svojí panelovou anabázi, když jsem roznášel letáky v počátcích mého podnikání, už jsem se dostal ven, ta klukovina se zápalkou mě také napadla, ovšem dostal jsem se do zvláštní situace. Nechci zde přesně popisovat, co se stalo, abych mnoho nevyzradil, takže přesné info a své poslední pozice zasílám Vám oběma na émajl.

pedromagician

• Plný člen
    • Zobrazit profil
    • pedromagician.com
« Odpověď #12 kdy: 8. Únor 2018 - 13:46 »
Super napoveda pomohla som rad :) Si na spravnej ceste, tvoja posledna pozicia je OK. Objavil si ale 2 chyby. Jedna nie je podstatna a nebrani dokonceniu. Druha je ale vaznejsia  :'(

Ak sa niekomu stratia papuče a zápalka a nepodari sa mu pri tom získat dalsi maly kovovy predmet od Cloveka, ktorý tie papuče zahadzuje. Treba si preniest poziciu do novej verzie 1.1 a pouzit prikaz fix1. Papuče aj zápalka sa objavia klasicky pri hydrante.

V novej verzii uz k stracani nedochadza (dufam ;))

Kroužící orel

• Plný člen
    • Zobrazit profil
    • Šťastný statek
« Odpověď #13 kdy: 15. Únor 2018 - 07:41 »
Hru se mi konečně podařilo pokořit, ale bez pomoci bych to rozhodně nedal, zákeřnost tam není jen jedna. Ale jako vždy parádní zážitek, jiné chyby už jsem neobjevil.

Pokud Holy napíše návod, bude to paráda, já se hlásím jako recenzent, neplánujete nebo nemáte někdo recenzi rozpracovanou? Pokud ne, vrhnu se na ní já, hra si to určitě zaslouží.

panprase

• Administrátor
  • Superčlen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 16. Únor 2018 - 18:42 »
Klidně k Syrečkům napiš recenzi, těch není nikdy dost :) návod :) já byl rád, že sem dal návod na On The Boat...