17. Prosinec 2017 - 12:48

Autor Téma: Město robotů  (Přečteno 3283 krát)

solaris104

• Plný člen
    • Zobrazit profil
Město robotů
« kdy: 19. Červen 2010 - 14:20 »
Hral nekdo Mesto robotu? Ja to nedavno dohral podle navodu. Ted
jsem to zkousel znovu a nemohu skoro na zacatku najit olej, ktery mam nabrat
do kadinky. Neporadite?

solaris104

• Plný člen
    • Zobrazit profil
Re: Město robotů
« Odpověď #1 kdy: 21. Červen 2010 - 19:07 »
Tak jsem to dohral. Po ZX verzi jsem si zahral Sharp verzi a musim rict, ze ZX verze je nejvypilovanejsi. Nema nedko raritni verzi pro IQ151 nebo Ondru?

zxretrosoft

• Plný člen
    • Zobrazit profil
    • zxretrosoft
« Odpověď #2 kdy: 22. Červen 2010 - 18:29 »
Tuhle hru jsem nikdy nedohrál a zasekl jsem se tak v 1/5  :-\ Je to fakt moročina, vlastně nevím, proč se stala tak populární - nikdo neříká, že by to bylo nějak zvlášť geniální a existuje řada jiných vynikajících textovek  ::)
Jedna stará textovka vydá za desítky dnešních nadutých her.

solaris104

• Plný člen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 22. Červen 2010 - 20:19 »
No je to hrozne tezka textovka, rekl bych ze nejtezsi co znam. Ten slovnik je tam obrovsky. Obdivuji vsechny, kdo to dohrali poctive. Prijit treba na spek typu "UKAZ PRUVAN" je podle me totalni haluz. Jinak je to multiplatformni textovka a ma krasny prebal a plakat od Saudka. Naskenoval jsem jej a dal na http://www.worldofspectrum.org/infoseekid.cgi?id=0006677

zxretrosoft

• Plný člen
    • Zobrazit profil
    • zxretrosoft
« Odpověď #4 kdy: 22. Červen 2010 - 22:33 »
To je super!  ;) Ten slovník vypadá hrozivě  ;D

Mně jen přijde, že je to taková ta "klasika", která je sice strašně obtížná, ale ničím moc není zvláštní - a asi nebudu daleko od pravdy když řeknu, že si většina lidí o hodně víc zahrála spíš jiné textovky a zažila větší "dobrodružství" a "logiku" než právě u Města robotů.
Ale je to můj názor, a chápu, že se může fajnšmekrům líbit, mně to prostě odrazuje (dnes stejně jako tehdy...  :-\ )

Apropó, asi se pokusim nějakou tu textovku na ZX zase dohrát  :) (...až budu mít konečně míň práce, kterou jsem jako kluk neměl, do háje!  :'( )
Jedna stará textovka vydá za desítky dnešních nadutých her.

solaris104

• Plný člen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 11. Srpen 2012 - 14:04 »
Na WOS jsem pridal dalsi plakat ke hre od Saudka. Ty plakaty jsou daleko lepsi nez cela textova hra :-)
http://www.worldofspectrum.org/infoseekid.cgi?id=0006677