24. Říjen 2017 - 11:15

Autor Téma: Gummi Bear 4  (Přečteno 2489 krát)

panprase

• Administrátor
  • Superčlen
    • Zobrazit profil
Gummi Bear 4
« kdy: 7. Červenec 2010 - 14:32 »
Tak jsem si zase o víkendu, aha, píšu o víkendu, myslím, včera a ono bylo už úterý, no nic.

Tak jsem si zahrál nějakou tu textovku pro Atari, když už je Fandal, čas od času publikuje, ne že by tyhle hry už něměl Fly na svém portále, ale občas se stává, že některé verze od Fandala jsou lepší.

Inu, čekal jsem zábavu lepší, hra nedisponuje pražádným úvodním textem, takže vlastně ani nikdo neví co má ve hře udělat, chvilku mi trvalo, než jsem se rozkoukal, prošel si pár lokací, zjistil, že engine hry je podivný, když dovolí se dostat do zamčeného domku gumídků skrze jezírko.

Vyřešil těch pár hádanek, ony to vlastně ani hádanky nebyli, prostě taková normální tuctová textová hra co jich na Atari vzniklo.

Technicky vypadá pěkně, má svůj vlastní font, kdesi ukradený, domnívám se, že je hodně podobný tomu co jej měl Dušan Hokův v Emgeton Story.

Jediné co mne zaráží, ale tehdy to byla docela móda, dávat si do textovek na začátek heslo, pravda, ani já jsem nebyl jiný se svým "vyloupeným" Indiana Jonesem. To mi bylo kolik? 13?
První den přiletěli, druhý den uděřili, třetí den zvítězili

FLY

• Globální Moderátor
  • Mladší člen
    • Zobrazit profil
Re: Gummi Bear 4
« Odpověď #1 kdy: 10. Červenec 2010 - 01:57 »
no by me zajimalo v cem jsou jako lepsi, kdyz jsou to ty moje ?!?!!?
A nebo myslis, ze on to bere od koho ?

panprase

• Administrátor
  • Superčlen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 10. Červenec 2010 - 11:29 »
No některé jsou prostě lepší, nebudeme si nic namlouvat, ale některé máš trošku najebané. Abych to upřesnil, tak třeba A je to, máš dole pod textovým promptem rozbité znaky, pravda nevadí to ve hře, ale sere to při hraní. Fandalova verze je naprosto bez chybky, takže tak...
« Poslední změna: 11. Červenec 2010 - 21:36 od panprase »
První den přiletěli, druhý den uděřili, třetí den zvítězili

FLY

• Globální Moderátor
  • Mladší člen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 14. Září 2010 - 09:41 »
No v tomto pripade je chyba u autora a nebo verze co mam ja. Taky je mozne, ze genialni F. si tu chybu tam opravil, aby to mel pekne. Na to on je machr....