14. Prosinec 2017 - 05:09

Autor Téma: Textovky.cz  (Přečteno 15562 krát)

buffy

• Mladší člen
  • **
    • Zobrazit profil
    • TEXTOVKY.CZ
Re: Textovky.cz
« Odpověď #15 kdy: 16. Červenec 2010 - 10:29 »
od ledna se dalo konzultovat, co za system tam nasadime. zkousel jsem od joomly, phpnuke po WP snad vse dostupne. Nikdo neni kovany v zadnem z techto systemu, ze by navrhl rozsireni, ktere by odpovidalo pozadavkum. Takze jsme skoncili na WP, protoze s tim pracuje zhruba nejvic lidi. tak uvidime za jak dlouho to lehne :)

aktualne doplnuju archiv a moc diky mocnemu prasakovi, ze se do toho pustil s takovou vervou!
buffy

panprase

• Administrátor
  • Superčlen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 16. Červenec 2010 - 22:44 »
k redakčnímu systému. Navrhuju Drupal. Co se týká tvorby rozsáhlejších a velmi specifických webů, tak je přece jenom někde jinde, než Wordpress.

Jojo přesně moje slova.
První den přiletěli, druhý den uděřili, třetí den zvítězili

buffy

• Mladší člen
  • **
    • Zobrazit profil
    • TEXTOVKY.CZ
« Odpověď #17 kdy: 18. Červenec 2010 - 15:37 »
k redakčnímu systému. Navrhuju Drupal. Co se týká tvorby rozsáhlejších a velmi specifických webů, tak je přece jenom někde jinde, než Wordpress.

Jojo přesně moje slova.

tak proc to nedelame v drupalu?
buffy

panprase

• Administrátor
  • Superčlen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 18. Červenec 2010 - 19:13 »
To mělo být k tomu wordpressu :) s Drupalem nemám zkušenosti a nějak se mi to jméno nelíbí...

solaris104

• Plný člen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 19. Červenec 2010 - 14:52 »
Tak jsem zkusil uploadovat textovku na server a mam pripominky:
- neni tam volba platformy
- obrazky jpg nejsou vhodne, preferuji png. Pri screenech obrazovky u formatu jpg dochazi ke ztratam a zkrtesleni, u png ne a velikost pnf je mensi.

buffy

• Mladší člen
  • **
    • Zobrazit profil
    • TEXTOVKY.CZ
« Odpověď #20 kdy: 20. Červenec 2010 - 16:26 »
Tak jsem zkusil uploadovat textovku na server a mam pripominky:
- neni tam volba platformy
- obrazky jpg nejsou vhodne, preferuji png. Pri screenech obrazovky u formatu jpg dochazi ke ztratam a zkrtesleni, u png ne a velikost pnf je mensi.

platforma mi dosla uz vcera, jak jsem dostal prvni upload, takze doplneno a obrazky jsou jasne, povoleny jsou default i gif a png, pripadne i archivy pokud by bylo screenshotu vice.

btw: a dikes za dalsi prirustek do sharp

jsou tam uz vsechny platformy nebo jsme na neco zapomneli? web browser a multiplatformni sjednotim do jednoho
buffy

panprase

• Administrátor
  • Superčlen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 20. Červenec 2010 - 21:30 »
Ja si myslím, že už je to super. Mám radost sám za sebe aj za Buffyho...

solaris104

• Plný člen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 21. Červenec 2010 - 07:49 »
platforma mi dosla uz vcera, jak jsem dostal prvni upload, takze doplneno a obrazky jsou jasne, povoleny jsou default i gif a png, pripadne i archivy pokud by bylo screenshotu vice.

jsou tam uz vsechny platformy nebo jsme na neco zapomneli? web browser a multiplatformni sjednotim do jednoho

Tak jsem chtel uploadovat dalsi textovky, ale vyskocila na me chyba Attachment upload failed while moving file.

buffy

• Mladší člen
  • **
    • Zobrazit profil
    • TEXTOVKY.CZ
« Odpověď #23 kdy: 22. Červenec 2010 - 12:32 »

Tak jsem chtel uploadovat dalsi textovky, ale vyskocila na me chyba Attachment upload failed while moving file.

uz snad opraveno. presouval jsem cely web do jineho adresare, ale testoval jsem to, ale i upgradoval. takze ted z to snad jede, otestujte
buffy

KaiN

• Starší člen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 22. Červenec 2010 - 14:14 »
Buffy, prosím tě, odstraň na těch stránkách ze seznamu Friga a Bimba. Jsou to prastaré verze. Já ti pošlu ty poslední vč. popisu a screenshotů. OK? Díky.

buffy

• Mladší člen
  • **
    • Zobrazit profil
    • TEXTOVKY.CZ
« Odpověď #25 kdy: 22. Červenec 2010 - 14:21 »
Buffy, prosím tě, odstraň na těch stránkách ze seznamu Friga a Bimba. Jsou to prastaré verze. Já ti pošlu ty poslední vč. popisu a screenshotů. OK? Díky.

posli bud pres formular nebo mailem. prepisu jen ty zipy a doplnim popisky.
buffy

panprase

• Administrátor
  • Superčlen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 22. Červenec 2010 - 14:49 »

No tak to abych si je rychle stáhnul :-) abych je měl, abych byl jediný, až si udělam svůj portál o textovkách

KaiN

• Starší člen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 22. Červenec 2010 - 15:16 »
Buffy: Tak jsem tam poslal skoro vše, co jsem vytvořil.

panprase: No, u toho Bimba je to celkem jedno, to je ta verze s příkazovou řádkou, trochu se liší od té nové (např. tam není troll na mostě, ale místo toho ti hrozí, že ti ukradnou mapku skřeti apod., takže řešíš úplně jiné puzzle), ale v té hře Frigo byly nějaké chyby, takže hra se sice dala dohrát, ale...

buffy

• Mladší člen
  • **
    • Zobrazit profil
    • TEXTOVKY.CZ
« Odpověď #28 kdy: 22. Červenec 2010 - 16:16 »
Buffy: Tak jsem tam poslal skoro vše, co jsem vytvořil.

panprase: No, u toho Bimba je to celkem jedno, to je ta verze s příkazovou řádkou, trochu se liší od té nové (např. tam není troll na mostě, ale místo toho ti hrozí, že ti ukradnou mapku skřeti apod., takže řešíš úplně jiné puzzle), ale v té hře Frigo byly nějaké chyby, takže hra se sice dala dohrát, ale...

a kudy to slo? zatim nemam.
buffy

KaiN

• Starší člen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 23. Červenec 2010 - 07:43 »
No to mi neříkej.  :( Přes to rozhraní na textovky.cz "POSLAT TEXTOVKU". Doufám, že nebudu muset ty popisky dělat znova.