24. Říjen 2017 - 11:23

Autor Téma: Alička Šmídová  (Přečteno 3457 krát)

panprase

• Administrátor
  • Superčlen
    • Zobrazit profil
Alička Šmídová
« kdy: 7. Srpen 2010 - 23:32 »
Tak jsem dneska skoro po pěti letech dohrál Aličku Šmídovou, na to, že má zvláštní ovládání, tak jsem se pobavil. Zkuste to taky. www.alickasmidova.cz

Schválně, kdo bude lepší než já?
První den přiletěli, druhý den uděřili, třetí den zvítězili

zxretrosoft

• Plný člen
    • Zobrazit profil
    • zxretrosoft
Re: Alička Šmídová
« Odpověď #1 kdy: 8. Srpen 2010 - 00:05 »
Když tys to dohrál za 5 let, tak to já nedohraju nikdy  ;D

A navíc nesnáším PHP a SQL, což jsou moderní pseudojazyky, který spolu s opěvovanou debilitou C++ vytvářejí množinu neskutečnýho programátorskýho balastu zaplavujícího internet  :o  :P

To jsem se ale rozčílil  ;D No naštěstí právem  :D
Jedna stará textovka vydá za desítky dnešních nadutých her.

Lisiak4

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 8. Srpen 2010 - 07:26 »
...který spolu s opěvovanou debilitou C++

Je fajn, že v tvých větách vidím to správné  zanícění pro programování v Assembleru. Ale tohle si už trochu přestřelil. Poslal si k vodě 3. nejpoužívanější jazyk na Světě  ;). A podle mých informací jazyk, který má k Assembleru nejblíže, pokuď vynecháme strojový kód.

panprase

• Administrátor
  • Superčlen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 8. Srpen 2010 - 09:08 »

A navíc nesnáším PHP a SQL, což jsou moderní pseudojazyky, který spolu s opěvovanou debilitou C++ vytvářejí množinu neskutečnýho programátorskýho balastu zaplavujícího internet  :o  :P

No myslel jsem, že o Aličce vím už pět let, ale ještě jsem na to neměl čas dohrát ji. A v čem bys prosímtě chtěl dělt web?
První den přiletěli, druhý den uděřili, třetí den zvítězili

zxretrosoft

• Plný člen
    • Zobrazit profil
    • zxretrosoft
« Odpověď #4 kdy: 8. Srpen 2010 - 11:04 »
...který spolu s opěvovanou debilitou C++

Je fajn, že v tvých větách vidím to správné  zanícění pro programování v Assembleru. Ale tohle si už trochu přestřelil. Poslal si k vodě 3. nejpoužívanější jazyk na Světě  ;). A podle mých informací jazyk, který má k Assembleru nejblíže, pokuď vynecháme strojový kód.

To, že je nejpoužívanější, nic nedokazuje  ;) Já v C++ dost pracuju, troufám si říct, že jsem udělal i pár větších programů (tedy přesněji v C#) (na rychlejší zplácání programů se to hodí - asi proto je taky nejpoužívanější) (jinak je přesné, že už si ti, co dělají v C, říkají "vývojáři" a ne "programátoři"), a upřímně řečeno má tenhle hybrid nejblíž Basicu/Pascalu a logikou formy se mu bohužel ani nepřibližuje. Jinak s assemblerem to nemá absolutně co dělat, z tohodle jazyka nemůže nikdo pochopit jak pracuje počítač  ;D To, co se děje v algoritmu, je mimo kontrolu hodně často  :)

Viz např. triviální program na výpis:

Kód: [Vybrat]
using System;

namespace ukazky_zive

{

class AhojSveteApp

{

public static void Main(string[] args)

{

Console.WriteLine("Ahoj svete!");

Console.ReadLine();

}

}

}

Co je na tom assemblerového??  ;D Je to zpaskvilovaný Pascal  :D

No nic, to byla jenom odpověď, mně je to vlastně úplně jedno, ať si dělá každý v čem chce, já to jen říkám, že jsem třeba na adresu Basicu slyšel tisíce keců zrovna od těch, kdo sáhli k C++ ... člověk to musel všechno zkousnout, pak jsem se seznámil s C a nemohl jsem věřit svým očím  :D Ale tahle debata je mimo téma, proto z mé strany konec  ;)

zxretrosoft

• Plný člen
    • Zobrazit profil
    • zxretrosoft
« Odpověď #5 kdy: 8. Srpen 2010 - 11:07 »

No myslel jsem, že o Aličce vím už pět let, ale ještě jsem na to neměl čas dohrát ji. A v čem bys prosímtě chtěl dělt web?

Vůči PHP a SQL nic faktického nemám, to říkám jen z ortodoxie vůči 8-bitům  ;) Zkrátka takové to volání po starých časech, kdy weby ani nebyly  :D To se ovšem nedá říct o C, proti tomu mám výhrady reálné a nikdy se s tím nesmířím  8)

Lisiak4

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 10. Srpen 2010 - 02:09 »
...Jinak s assemblerem to nemá absolutně co dělat, z tohodle jazyka nemůže nikdo pochopit jak pracuje počítač  ;D To, co se děje v algoritmu, je mimo kontrolu hodně často  :)

No já měl na mysli rychlost a celkové možnosti C++