Hráli jsme > Sharp MZ-800 a ostatní

Šílený Hugo

(1/2) > >>

mop:
V poslední době jsem objevil ještě další dvě textovky pro Sharp MZ-800, a sice hry Šílený Hugo a Karma. Obojí je zřejmě původní tvorba. U první jmenované jsem dokonce podle popisu jedné místnosti poznal, že jsem to hrál už tehdy, před nějakými 22 lety. :) Oba kousky jsem poslal na textovky.cz, takže by se měly objevit při nejbližší příležitosti.

KaiN:
A co z těch textovek pro Sharp stojí za to hrát (a prát se s emulátorem)?

mop:
Já mám rád Draculu a Operaci Blesk, z těch nově objevených Titanic II a Shatterhanda jedničku. Shatterhand dvojka obnáší hlavně bloudění v labyrintu, zbytek hry je vlastně kraťoučký.

Taky ujdou hry James Bond, Madhouse a Šílený Hugo, ale jsou dost krátké a dají se dohrát na pár pokusů.

Nebo zkus Karmu, tam jsem momentálně ve stádiu zákysu. :)

KaiN:
OK. Dík. Zkusím ty první jmenované. Tu Operaci jsem už zkoušel, ale to je de facto gamebook, to mě moc nebaví.

Briard:

--- Citace: mop  27. Srpen 2010 - 11:45 ---V poslední době jsem objevil ještě další dvě textovky pro Sharp MZ-800, a sice hry Šílený Hugo a Karma. Obojí je zřejmě původní tvorba. U první jmenované jsem dokonce podle popisu jedné místnosti poznal, že jsem to hrál už tehdy, před nějakými 22 lety. :) Oba kousky jsem poslal na textovky.cz, takže by se měly objevit při nejbližší příležitosti.

--- Konce citace ---

Jasně, že je to původní tvorba. Narazil jsem náhodou na tyhle stránky a docela mne potěšilo, že ty naše blbosti po 22 letech ještě někdo hraje  :) Myslel jsem, že to upadlo v zapomnění stejně jako Sharp...

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi