17. Prosinec 2017 - 12:44

Autor Téma: Na Resetkání 94  (Přečteno 3734 krát)

zxretrosoft

• Plný člen
    • Zobrazit profil
    • zxretrosoft
Na Resetkání 94
« kdy: 9. Říjen 2010 - 18:00 »
Tak jsem konečně dokončil tuhle pecka textovku, ale dala mi zabrat! Manželka mě ještě včera ve 3h ráno odlepovala od monitoru a několik dní si permanentně stěžovala, že zanedbávám manželské povinnosti!  :)
Ale už je to dobré, mám skvělý pocit ze svých vlastních schopností, tak se jdu vyspat a nabrat síly na radosti každodenního života  :D

Musím říct, že tahle hra mě hodně bavila a nikdy jsem to neskrýval. Humor jde sice trochu napříč mojí životosprávě, ale je to skutečně vtipné a v několika momentech jsem se dokonce válel několik minut po klávesnici (např. situace se stařenou u OD, s důchodcema co hrajou digi hru bez baterek, s Lucinkou, která si umí hrát s ocasem, ale právě si hraje s myší  ;D atd.).

Hru jsem hrál asi na 3x. Po několika hodinách maximálního mozkového vypětí jsem totiž zjistil, že jsem zřejmě někde udělal chybu a musel jsem to rozehrát znova. Zejména mi dělal problémy případ s Prahou a Kladnem, kde jsem v Praze nechal vždycky nějakou věc a pak už to nešlo. Nejprve jsem podcenil bohatství sousedovy zahrady a tahal jsem sebou po Kladně krokodýla; pak jsem zapomněl kde jsem objevil AGA čipy a hodiny jsem je hledal; a nakonec jsem vždycky odcestoval zpátky do Prahy a "něco mi chybělo"... Šňůra od Amigy byla pro mě poslední několikahodinovou pátrací akcí, kdy jsem se pokoušel zjistit, na co nesu ten oříšek, hřebíky nebo co že mi to dal Mr. Avalange za magneťák, než jsem na ní náhodně narazil...  ::)

Opravdu jsem se zapotil, není to snadné, ale každému vřele doporučuji - je to jedna z nejlepších textovek, jaké jsem vůbec hrál!  ;)

Jako důkaz posílám svou mapku  :)
« Poslední změna: 9. Říjen 2010 - 19:28 od amigainspired »
Jedna stará textovka vydá za desítky dnešních nadutých her.

panprase

• Administrátor
  • Superčlen
    • Zobrazit profil
Re: Na Resetkání 94
« Odpověď #1 kdy: 9. Říjen 2010 - 22:07 »
TOpravdu jsem se zapotil, není to snadné, ale každému vřele doporučuji - je to jedna z nejlepších textovek, jaké jsem vůbec hrál!

Mnóóóó. Tak to jsi mi vážně udělal radost, pravdou je, že jakmile jednou dojedeš do Prahy, pak už není cesta zpět. Sám bych za to autora profackoval, jako...

Zkus Special Edition 98. Je tak trochu jiná... mám ji raději.

Apropos, jestli pak víš, že je ve hře takovej menší cheat? :-) Jsem si na něj nedávno vzpoměl, když jsem si to procházel po těch letech. Kdo ho chce znát?
První den přiletěli, druhý den uděřili, třetí den zvítězili

zxretrosoft

• Plný člen
    • Zobrazit profil
    • zxretrosoft
« Odpověď #2 kdy: 10. Říjen 2010 - 00:12 »
Special Edition 98 ještě někdy zkusím  8)

O menším cheatu zřejmě nevím, alespoň jsem na nic takového nenarazil...  ::)
Snad jen vím o jednom menším bugu - když ten típek nahoře rozšmelcuje veverku, která tam pak leží v kaluži krve, tak sejde-li se na jih, po použití oříšku se veverka zmobilizuje, dá se dohromady, očichá oříšek a nakonec mě celýho sežere  ;D
Podobné je to s disketami - když leží tuhá, můžu jí dát znova ty diskety a ten típek nahoře ji znova rozšmelcuje  :D
« Poslední změna: 10. Říjen 2010 - 00:15 od amigainspired »

panprase

• Administrátor
  • Superčlen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 10. Říjen 2010 - 11:06 »
Dojdi na zachod a napis "sti tla" zacnou se dit veci ;)

zxretrosoft

• Plný člen
    • Zobrazit profil
    • zxretrosoft
« Odpověď #4 kdy: 10. Říjen 2010 - 12:56 »
Hihi, tak to je super!  ;D To jsem to mohl vyřešit v podstatě docela rychle! A když tam ty věci posbírám, jak je to pak s těmi věcmi v celé hře? Můžu je ještě objevit i tam, kde mají standartně být?

panprase

• Administrátor
  • Superčlen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 10. Říjen 2010 - 16:19 »
No už je nenajdeš tam kde mají být. Ale používat je samozřejmě můžeš.

zxretrosoft

• Plný člen
    • Zobrazit profil
    • zxretrosoft
« Odpověď #6 kdy: 10. Říjen 2010 - 17:02 »
Škoda jen, že když se člověk vrátí zpátky do Prahy, tak už se nic neděje  ::) Když jsem to hrál, tak jsem právě odtušil, že se bude muset tím autobusem vrátit zpátky, což mi ostatně přišlo kompletně s těma dvěma městama perfektní nápad, jenže při návratu do Prahy už žádný úkol... Byl jsem dokonce psychicky připraven na teprve nejhorší zkoušku, a to dojet například do Brna  8)  ;D Tam zapojit Amigu, najít tam nějaký věci a pak hurá...  :D