Diskuze o textových hrách

Nápady na textovku => Nápady hodné k realizaci => Téma založeno: SoulSoft 27. Říjen 2015 - 21:17

Název: Mas napad a nevies ako ho realizovat?
Přispěvatel: SoulSoft 27. Říjen 2015 - 21:17
Je to uplne jednoduche. Ak mas napad na textovku a nemas cas/chut sa ucit programovacie jazyky a riesit komplikovane enginy... tak tu mam pre teba jednoduche riesenie.


Slubujem ze tvoju textovku nebudem nikde predavat ani sirit. Je len na tebe co s nou urobis a komu ju ukazes.
Název: Re: Mas napad a nevies ako ho realizovat?
Přispěvatel: Kroužící orel 3. Listopad 2015 - 09:26
Engine vypadá parádně, moc díky za něj, dokonce se mi jej podařilo spustit i na Raspbianu, nádhera. Dvojku a trojku Orla nechám na Pedrovi, k němu se prostě hodí ten jeho nejlépe, ale v TGE2 si v nejbližší době vytvořím Exotera a to samé i v TADSu, až bude hotov článek od Gaspody. Na Syrečky se zatím necítím...
Název: Re: Mas napad a nevies ako ho realizovat?
Přispěvatel: SoulSoft 3. Listopad 2015 - 15:19
Vdaka za super spravu ze to bezi aj na raspbianu.

K exoterovi:Pozrel som na navod a myslim ze nebudes mat ziadny problem to do enginu natukat. Keby si nevedel ako dalej rad pomozem.
Název: Re: Mas napad a nevies ako ho realizovat?
Přispěvatel: Kroužící orel 6. Listopad 2015 - 07:33
Ano, za tu funkčnost na Raspberry jsem moc rád, stačí nainstalovat OpenJDK - JRE a mohu pracovat. Zatím mám RPi 1 B+, kde je vše dost pomalé, tažke pracovat s Java aplikací chce dost trpělivosti a limituje mě malý displej, už ale vyšel notebook Pi-top, který by měl být v prosinci k dispozici i u nás. Tam už je čtyřjádrová dvojka s pořádnou obrazovkou, tuhle věc si hned koupím a zkusím i s jinými distribucemi.

Dnes musím dokončit táborový program na příští rok, v neděli mám indiánské a koňské akce a příští týden hned zkusím toho Exotera. Věřím, že jeho příprava v TGE bude v pohodě, pak to samé zkusím ještě jednou v TADS, kde jsem ho nedokončil. Už jsme se napevno rozhodl, že programovat se učit nebudu, mám spoustu jiných záležitostí a zájmů, tyhle dva systémy se mi ale moc líbí a hlavně je na koho se obrátit s dotazem, což se mi líbí ještě víc. Plus java i tads interpretr fungují pod Raspberry, na který chci postupně kompletně přejít stejně jako dříve z Windows na Linux.

A časem určitě půjde na ARMech spustit i něco jako WINE, ostatně první vlašťovka už tady je, takže se mi otevře mimo jiné i Pedrův engine. Výkonu má RPi 2 dost, takže do budoucnosti jako vždy hledím s optimizmem ;).