Diskuze o textových hrách

Hráli jsme => Multi-platformní hry => Téma založeno: Fern 27. Červenec 2022 - 15:10

Název: Kladivo bohů
Přispěvatel: Fern 27. Červenec 2022 - 15:10
Sice to není psáno na Amize , ale můžete si ji zahrát na Androidu nebo ve Windows..  Před několika lety jsem se vrátil k programingu a tohle je zase jedna z věcí, kterou jsem dokončil.  Vydejte se do kovárny a zjistěte co se tam může dít...

Andoid
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.romanpauschblacksmithery.kladivobohu&hl=cs

Windows
https://www.microsoft.com/cs-cz/p/kladivo-bohu/9nhwlx69lc2d?activetab=pivot:overviewtab
Název: Re: Kladivo bohů
Přispěvatel: panprase 2. Srpen 2022 - 21:13
Zkusil jsem verzi pro Win, přijde mě to děsně neintuitivní stran ovládání, jako plus je Windows Store, to jo.
Název: Re: Kladivo bohů
Přispěvatel: Fern 2. Srpen 2022 - 23:31
Zdravím, původně je to psáno pro mobil, konverzi pro Win jsem dělal později.. V podstatě se hra ovládá 6 písmeny, Víc intuitivnější už to u textovky nejde  :) Je tam i mapa, což moc často nebývá.  ;)  Děkuji za zprávu, příště se snad polepším.. ;)
Název: Re: Kladivo bohů
Přispěvatel: panprase 3. Srpen 2022 - 20:48
No já v tom vidím ten problém, že to je jakože ovládaný "klávesnicí" a pak se musej hlášky odklikat myší. Třeba to jde odklepat nějak, ale nepřišel jsem na to. Pro příklad, prozkoumám trezor a tu hlášku pak musím odklepávat myší, zbytečně moc přehmatů z klávesnice na myš, myší samotnou to ovládat nejde. No a ještě tedy nejdřív musíš napsat I pro zkoumání, pak zadat číslo předmětu.

Název: Re: Kladivo bohů
Přispěvatel: panprase 3. Srpen 2022 - 20:54
Na druhou stranu - je to první textovka, česká textovka v Microsoft Store :) což se cení.
Název: Re: Kladivo bohů
Přispěvatel: pedromagician 4. Srpen 2022 - 21:14
Pekne, na mna trosku tazsie ovladanie(hovorim o mobilnej verzii) ale pekne. Jedna technicka co to obnasa hodit vec na MS Store?
Název: Re: Kladivo bohů
Přispěvatel: Fern 9. Srpen 2022 - 13:27
zdravím a děkuji za příspěvky. Máte pravdu, že "šipka další" mohla být pro windows ovládaná třeba enterem.. příště se polepším ;-)

Co se týká vložení hry na winstore tak v první řadě mi to přišlo lehčí než na google play, ale při prvním vydání je třeba počítat s prvotními problémy a zamítnutími v rámci porušování zásad, o kterých ani nevíte. Aby to splňovalo PEGI od určitého věku, tak tam v podstatě nesmíte mít ve hře nic.. včetně úvodního obrázku kováře s dýmkou :-) Jinak musím říct, že jak  na google, tak windows je to "porod" alespoň první hra, než vůbec vygooglíte co s tím a v jakých formátech to odesílat. Naštěstí Visual Studio spoustu věcí připraví za vás.