Diskuze o textových hrách

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Fern

Stran: 1
1
Multi-platformní hry / Re: Kladivo bohů
« kdy: 9. Srpen 2022 - 13:27 »
zdravím a děkuji za příspěvky. Máte pravdu, že "šipka další" mohla být pro windows ovládaná třeba enterem.. příště se polepším ;-)

Co se týká vložení hry na winstore tak v první řadě mi to přišlo lehčí než na google play, ale při prvním vydání je třeba počítat s prvotními problémy a zamítnutími v rámci porušování zásad, o kterých ani nevíte. Aby to splňovalo PEGI od určitého věku, tak tam v podstatě nesmíte mít ve hře nic.. včetně úvodního obrázku kováře s dýmkou :-) Jinak musím říct, že jak  na google, tak windows je to "porod" alespoň první hra, než vůbec vygooglíte co s tím a v jakých formátech to odesílat. Naštěstí Visual Studio spoustu věcí připraví za vás.

2
Nápady hodné k realizaci / Re: Hledám příběh
« kdy: 9. Srpen 2022 - 13:17 »
děkuji ;-) zatím se nepřihlásil nikdo :-(

3
Multi-platformní hry / Re: Kladivo bohů
« kdy: 2. Srpen 2022 - 23:31 »
Zdravím, původně je to psáno pro mobil, konverzi pro Win jsem dělal později.. V podstatě se hra ovládá 6 písmeny, Víc intuitivnější už to u textovky nejde  :) Je tam i mapa, což moc často nebývá.  ;)  Děkuji za zprávu, příště se snad polepším.. ;)

4
Nápady hodné k realizaci / Hledám příběh
« kdy: 27. Červenec 2022 - 15:15 »
Zdravím, vytvořil jsem příběhovou adventuru, která se dá hrát na webu, ale chybí jí příběh!! Mělo by se jednat o něco humorného, parodického třeba může jít o záchranu světa :-) jak originální. Pokud by měl někdo zájem na tom spolupracovat dejte vědět.

Ukázka jakým systémem to funguje:
https://orberis.savana-hosting.cz/

5
Multi-platformní hry / Kladivo bohů
« kdy: 27. Červenec 2022 - 15:10 »
Sice to není psáno na Amize , ale můžete si ji zahrát na Androidu nebo ve Windows..  Před několika lety jsem se vrátil k programingu a tohle je zase jedna z věcí, kterou jsem dokončil.  Vydejte se do kovárny a zjistěte co se tam může dít...

Andoid
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.romanpauschblacksmithery.kladivobohu&hl=cs

Windows
https://www.microsoft.com/cs-cz/p/kladivo-bohu/9nhwlx69lc2d?activetab=pivot:overviewtab

6
ZX Spectrum / Re: M. M. 6 žije
« kdy: 27. Červenec 2022 - 15:02 »
Zdravím, tuto hru jsem psal už před pár lety a hned v úvodu se omlouvám všem elektrikářům :-).. Hra je v podstatě podle skutečných událostí, až na ten transformátor :-)  Psal jsem ji jako takovou nostalgii na prázdniny. Jsem rád, že to oslovilo alespoň pár fanoušků textovek.

Stran: 1