Diskuze o textových hrách

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - adent

Stran: 1
1
Všeobecná diskuse / Jak ovládat textovku?
« kdy: 12. Červenec 2014 - 21:59 »
Přemýšlím, jakému ovládání dát přednost. Menu je podstatně jednodušší na vytvoření a umožňuje líp držet příběh, ale není to "čistá textovka". Vstup pomocí slov je správně puristický, ale jeho správné naprogramování není legrace (jako ZVE SRO a PRO STU zvládne kdekdo, ale správně naimplementovat SEBER NUZ A KLESTE nebo DEJ NUZ KARLOVI A JDI DO POKOJE, to je docela maso). Tak než se do toho pustím, tak bych rád znal názor milovníků textovek.

2
Nikdy nevydané hry / Lunar Crazyman
« kdy: 17. Červen 2014 - 11:28 »
Byl rok 1990 a my, Invalid Coin, se chystali vydat textovku pro dva hráče, Obrazovka byla rozdělená na dvě půlky, každý hráč měl vlastní ovládání přes menu, a princip byl prostý - každý hráč byl někde trošku jinde na měsíční základně a textovku šlo dohrát jen když oba kooperovali. Engine byl hotový, jenže pak přišla maturita, vejška, a už holt nebyl čas to dopsat... Ale možná to byl ujetý nápad!

3
Programování / Jak psát textovku
« kdy: 21. Únor 2013 - 18:54 »
Prošel jsem si tu pár témat a viděl jsem, že někteří sháníte "návod jak naprogramovat textovku". Jestli tedy mohu přispět svou troškou do mlýna: http://www.misantrop.info/piseme-textovku-dil-prvni/

Stran: 1