Diskuze o textových hrách

Registrace

Diskuzní forum i samotné stránky Textovky.cz jsou zaměřeny pouze na textové hry a jejich varianty a vše s tím spojené. Diskuze o jiných hrách, jsou zde vítány.

Témata a příspěvky vkládejte pouze do jedné, a to co nejvíce odpovídající, sekce. Témata pojmenujte co nejvýstižněji (žádné "pomoc" nebo "problém"). Usnadníte tím značně orientaci v dané sekci. Pokud nevíte, jakou sekci nejlépe zvolit nebo vaše téma neodpovídá žádné sekci, pak jej vložte kam chcete, je to fuk.

Pro zachování přehlednosti reagujte v tématech jak chcete a klidně melte páté přes deváté. Zcela nesouvisející příspěvky “off-topic” nebudou vůbc odstraňovány.

Při použití odpovědi formou citace nechte celý původní příspěvek. Citujte obrázky či celé příspěvky, čím větší chaos, tím lépe.

Tzv. trollové a lidé vyvolávající mezi uživateli hádky a flamewars jsou zde tolerováni.

Ponecháváme si na právo na případné udělení BANu na účet, který toto porušuje, ale odstranit takto závadná témata nehodláme, kdo dostane BAN, tak si může udělat účet nový.

Ke komunikaci mezi dvěma uživateli jsou určeny soukromé zprávy. Pokud potřebujete vyřídit něco soukromého, klidně je využívejte, ale také si je pište klidně mezi témata.

Za obsah jednotlivých příspěvků odpovídají jejich odesílatelé. Administrátoři nenesou odpovědnost, za příspěvky jednotlivých uživatelů. Diskutující nesmí nijak porušovat platné právní předpisy ČR. Nepřípustné jsou urážky, vulgarity, vyhrožování či ponižování jednotlivce nebo skupin osob.

Příspěvky porušující daná pravidla a dobré mravy budou bez varování odstraňovány.