Diskuze o textových hrách

Další dechberoucí dobrodružství

KaiN

• Starší člen
    • Zobrazit profil
Venku řádí koronavirus. A taky tam prší. A nejspíš bude lockdown. Tak co zůstat doma a pomoci Modrokněžníkovi Holzonnemu v jeho cestě za pomstou? Ano, je to tak. Na světě je pokračování té hry s nehorázně dlouhým názvem. Tahle hra má název kratší. Tahle hra je kratší. Ale těžká.

homepage: http://petr.kain.sweb.cz/

download: http://www.sweb.cz/Petr.Kain/Dobrodruzstvi_2.zip

panprase

• Administrátor
  • Superčlen
    • Zobrazit profil
Hele a to se dělá takhle vydávat hry v noci, když normální lidi spěj a Modrokněžníci už maj půlnoc?
První den přiletěli, druhý den uděřili, třetí den zvítězili

KaiN

• Starší člen
    • Zobrazit profil
Jsem celé odpoledne poctivě testoval jednu dosud nevydanou hru, ale o tom bys, myslím, mohl něco vědět...  ;) A takhle si to lidi budou moci zahrát hned po snídani.  :)

panprase

• Administrátor
  • Superčlen
    • Zobrazit profil
No jo to máš pravdu, ještě pár opraviček a to grafomanský dílko půjde ven, jen co dohraju tohle.

KaiN

• Starší člen
    • Zobrazit profil
Tak jsem opravil pár nepěkných gramatických prohřešků a pár překlepů a dal ke stažení novou verzi (1.1.) Díky Holinovi, který to už dohrál, za hlášení.

panprase

• Administrátor
  • Superčlen
    • Zobrazit profil
No zrovna sem chtěl napsat - že sem to dohrál, no nebudu tu raději říkat o čem to bylo, teda jako jo bylo to o mně, bylo to supr, jen jsou tam nějaké pasáže, které jsou kurva těžký, nesnáším je a Kain to dělá vyloženě naschvál.

Jinak je to lepší než předchozí díl, smál sem se až sem brečel. Podle všeho to vypadá na třetí díl. Takže se těším

pedromagician

• Globální Moderátor
  • Starší člen
    • Zobrazit profil
    • Pedro - blog
Je to skvelé, bavil som sa. Musím súhlasiť niektoré pasáže boli mega ťažké.
pedro.pohroma.de
txt.pohroma.de

KaiN

• Starší člen
    • Zobrazit profil
Děkuji za chválu.  :) Ano, je to na některých místech (schválně) těžší, ale zase o to je větší je radost, když se ta zapeklitá pasáž přejde, no ne?  :D Třetí díl? No, to teda nevím. Už teď mám osobní rekord, protože 2 hry v 1 roce jsem nikdy předtím nenapsal. Pokud něco ještě bude, tak to spíš vidím na "čtyřku" ze Středozemě, i když koho dneska zajímá nějaká Středozem...  ;)

panprase

• Administrátor
  • Superčlen
    • Zobrazit profil
No tak jako, konec si žádá pokračování to je jasný. Ale středozemě - by taky byla skvělá.