Diskuze o textových hrách

Fuksoft II

solaris104

• Plný člen
    • Zobrazit profil
No ja jsem u Frankeho vyrobil sperhak, u Fidlera nasel jidlo a hasak, u Hrdy kulomet, u Rylka vysilacku. Ale u Rylka se neumim dostat zpet, protoze me zakousne pes v chodbe. Prvni mu dam jidlo a pak zasterlit nejde a dalsi jidlo nemam.

solaris104

• Plný člen
    • Zobrazit profil
U Fuky jsem nasel lano, u Fidlera jsem se oknem spustil dolu, kulometem rozstrilel okno, dostal se do Fukovy koupelky a nevim, co dal. Kdyz v koupelce pouziji hasak, zemru. Hasak lze pouzit ve sklepe na kohout.

zxretrosoft

• Plný člen
    • Zobrazit profil
    • zxretrosoft
Jak jste to tedy vyřešili s tou kazetou? Já hru mám, ale Hrda jí nechce (resp. chce, ale sebere mi jí jako každej jinej a zmizí). Pak se do jeho bytu ani jinam už nedostanu...  ???
Jedna stará textovka vydá za desítky dnešních nadutých her.

solaris104

• Plný člen
    • Zobrazit profil
Jak jste to tedy vyřešili s tou kazetou? Já hru mám, ale Hrda jí nechce (resp. chce, ale sebere mi jí jako každej jinej a zmizí). Pak se do jeho bytu ani jinam už nedostanu...  ???
Nesmis mu ji dat, ale az otevre dvere, jdi na vychod do je ho bytu, k pocitaci a tam dej nahrat kazetu. tak to musis udelat u vsech, aby jsi jim mohl prosmejdit byt.

KaiN

• Starší člen
    • Zobrazit profil
U Fuky jsem nasel lano, u Fidlera jsem se oknem spustil dolu, kulometem rozstrilel okno, dostal se do Fukovy koupelky a nevim, co dal. Kdyz v koupelce pouziji hasak, zemru. Hasak lze pouzit ve sklepe na kohout.

To je divný, já když si pohrál s hasákem nejprve ve sklepě (a zřejmě tak uzavřel hlavní uzávěr vody), tak pak to u Fuky bylo OK.

KaiN

• Starší člen
    • Zobrazit profil
No ja jsem u Frankeho vyrobil sperhak, u Fidlera nasel jidlo a hasak, u Hrdy kulomet, u Rylka vysilacku. Ale u Rylka se neumim dostat zpet, protoze me zakousne pes v chodbe. Prvni mu dam jidlo a pak zasterlit nejde a dalsi jidlo nemam.

Musíš bejt rychlej, ani jedinou sekundu se zbytečně nezdržovat, neboť psovi vyhládne fakt rychle.  ;)

KaiN

• Starší člen
    • Zobrazit profil
Jo a jinak jsem to dohrál. (Díky za gratulace  :) ) Na Speccy bych to teda nedal ani náhodou, ale takhle v emulátoru je to celkem pohůdka, mám uloženo cca 30 snapů.  :) ) Asi stáhnu a zahraju ten první díl.

solaris104

• Plný člen
    • Zobrazit profil
Musíš bejt rychlej, ani jedinou sekundu se zbytečně nezdržovat, neboť psovi vyhládne fakt rychle.  ;)
Tak ja to zkousel, ale nikdy nestihl. Postupuji takto: POL JID, S, S, Z, NAH KAZ, S, SEB VYS, V, J, J, J a jsem sezrany ja :-)

zxretrosoft

• Plný člen
    • Zobrazit profil
    • zxretrosoft
Jo a jinak jsem to dohrál. (Díky za gratulace  :) ) Na Speccy bych to teda nedal ani náhodou, ale takhle v emulátoru je to celkem pohůdka, mám uloženo cca 30 snapů.  :) ) Asi stáhnu a zahraju ten první díl.

Tak to fakt gratulace!!  ;)  :)
První díl je vynikající, ale řekl bych, že o dost jednodušší, určitý věci tě zmátnou, ale dá se na to přijít... Já už musim ten Fuksoft II dohrát taky!  8)

KaiN

• Starší člen
    • Zobrazit profil
Tak ja to zkousel, ale nikdy nestihl. Postupuji takto: POL JID, S, S, Z, NAH KAZ, S, SEB VYS, V, J, J, J a jsem sezrany ja :-)

Ja ji myslím s sebou netahal, použil jsem ji hned na místě. Každopádně je třeba psát a odesílat příkazy už při vypisování popisu lokace, jinak se to fakt stihnout nedá, tady autor IMHO dost přestřelil.

solaris104

• Plný člen
    • Zobrazit profil
Tak jsem to taky dohral, ale moc logicka mi ta hra nepripada. Proc se mam treba dostat do koupelny neni zrejme. Ze zaslechnu ve vysilacce request vubec neznamena, ze tam bude bomba. Rozstrilet okno kulometem, kdyz mam kladivo je taky sila. A nejhorsi je asi casove zvladnout usek, nez psovi vytravi.

Sepise nekdo navod?

KaiN

• Starší člen
    • Zobrazit profil
Souhlas. Kromě kladiva je možno zmínit i šperhák, nechápu, proč nejde šperhákem otevřít dveře do koupelny. A když už jsem někomu hasákem vymlátil dveře od bytu, tak proč s ním nemůžu vymlátit dveře do koupelny? To samé kladivo. Namísto toho musím šplhat z okna po laně a rozstřílet kulometem okno.  ::) (A to ani nezmiňuji, jaká je blbost, že pod pokojem má Fuka nikoliv také pokoj, ale koupelnu!  :-X ) Tohle se autorovi moc nepovedlo. To psisko bylo taky přepísknuté, ale na to se aspoň dalo logicky přijít, když si člověk vyzkoušel hned se přes psa vrátil, aby si ověřil, zda bude potřebovat najít jiné jídlo, anebo zda musí být rychlý.

No, já ho psát nebudu, neboť si už ani nepamatuju, v jakém pořadí se musela dávat ta kazeta těm lidem v baráku.  :)

solaris104

• Plný člen
    • Zobrazit profil

zxretrosoft

• Plný člen
    • Zobrazit profil
    • zxretrosoft
Tak ja ten navod napisi :-(

Jak jsem se tak díval na ten návod cos napsal, tak to teda není tak jednoduchý jak se zdálo  :) Přijde mi to poměrně vykoumaný. Já jsem se zasekl přesně v půlce, kdy mi nedošlo, že můžu vstoupit s tou kazetou do bytu Fídlera a nahrát mu jí rovnou do počítače... Myslím, že na Fuksoft 1 to nemá, ale je to komplikovaný dost.