Diskuze o textových hrách

Chybejici textovky na textovky.cz

buffy

• Mladší člen
  • **
    • Zobrazit profil
    • TEXTOVKY.CZ
co by se nenaslo ci nedochovalo, tak klidne zafinancuju, ac se mi to uplne nelibi.

co ten merlin? nechcete se do toho nikdo pustit? :) merlina uz jsem splasil taky.
buffy

solaris104

• Plný člen
    • Zobrazit profil
Asi jo, dostal jsem totiz balik her na ZX od Stareho Mrafa a jeste jsem nemel cas to prochazet. Asi se tam najde jeste par zatim nezverejenenych textovek pro ZX.

solaris104

• Plný člen
    • Zobrazit profil
co by se nenaslo ci nedochovalo, tak klidne zafinancuju, ac se mi to uplne nelibi.

co ten merlin? nechcete se do toho nikdo pustit? :) merlina uz jsem splasil taky.
Kdyz jsem shanel cvokarnu, tak jsem psal na ten uvedeny e-mail toho prodejce, ale vratil se mi jako nedorucitelny.

mop

• Plný člen
    • Zobrazit profil
Když si tam stáhneš katalog v offline verzi, tak ty soubory mají datum 24. prosince 2003, takže bych řekl, že ten projekt je už pěkných pár let po smrti. Asi se mu obchod objednávkami zrovna nehemžil.

KaiN

• Starší člen
    • Zobrazit profil
Asi jo, dostal jsem totiz balik her na ZX od Stareho Mrafa a jeste jsem nemel cas to prochazet. Asi se tam najde jeste par zatim nezverejenenych textovek pro ZX.

Je tohleto možný?  :) Poděl se, já to rád o víkendu projedu.  ;)

KaiN

• Starší člen
    • Zobrazit profil
Když si tam stáhneš katalog v offline verzi, tak ty soubory mají datum 24. prosince 2003, takže bych řekl, že ten projekt je už pěkných pár let po smrti. Asi se mu obchod objednávkami zrovna nehemžil.

No jo, to mě nenapadlo na tohle kouknout. Nejspíš mu místo objednávek chodili poprávu výhružky a nadávky.  :) Snad se se všechny ty hry najdou v tom archivu, co má solaris104.

solaris104

• Plný člen
    • Zobrazit profil
Katanga a Demon in Danger jsem nasel ve svem archivu, casem nahodim. Nejsem ten prodejce ZX her :-)
Tak to nahodte sem, je to na cs.speccy.cz

buffy

• Mladší člen
  • **
    • Zobrazit profil
    • TEXTOVKY.CZ
Katanga a Demon in Danger jsem nasel ve svem archivu, casem nahodim. Nejsem ten prodejce ZX her :-)
Tak to nahodte sem, je to na cs.speccy.cz

nahodne aspon seznam, co mam stahnout a pridat do archivu. tim mi pomuzete. pripadne uplne nejlepsi je to predvyplnit a poslat formularem :) dik
buffy

KaiN

• Starší člen
    • Zobrazit profil
Tak jsem obě hry vyzkoušel. Zítra to tam pošlu i s popiskem atd.

buffy

• Mladší člen
  • **
    • Zobrazit profil
    • TEXTOVKY.CZ
Archiv doplnen o textovky pro programovaci jazyk MERLIN. Celkem zatim 31 kousku.

http://www.textovky.cz/seznam-textovek/merlin/
buffy

buffy

• Mladší člen
  • **
    • Zobrazit profil
    • TEXTOVKY.CZ
Nektere textovky pro merlina jsou ale asi uz nenavratne ztraceny (zatim vim o 5-6ks). jeste patram. stejne tak i po autorovi...
buffy

KaiN

• Starší člen
    • Zobrazit profil
Nektere textovky pro merlina jsou ale asi uz nenavratne ztraceny (zatim vim o 5-6ks). jeste patram. stejne tak i po autorovi...

O jaké jde konkrétně tituly? Podívám se na stará archivní CD. Našel jsem tak i kompletní TEXIN (vč. manuálu), který se zdál už ztracený na věky věků. Mimochodem, z CD vypálených před více jak 10 lety se mi daří načíst tak 50 - 75 % obsahu, takže pokud něco takového máte, tak to co nejrychleji převeďte na DVD etc.

buffy

• Mladší člen
  • **
    • Zobrazit profil
    • TEXTOVKY.CZ

O jaké jde konkrétně tituly? Podívám se na stará archivní CD. Našel jsem tak i kompletní TEXIN (vč. manuálu), který se zdál už ztracený na věky věků. Mimochodem, z CD vypálených před více jak 10 lety se mi daří načíst tak 50 - 75 % obsahu, takže pokud něco takového máte, tak to co nejrychleji převeďte na DVD etc.

merlin textovky, ktere chybi

Útěk z vězení
Pátek
Jeskyně
Tajemství Gymnázia Botičská DEMO (ZIP, 5Kb)
Hon za diamantem (ZIP, 45Kb)

na texin mozna neco tez dohledam, neco lezi jeste na serveru:

talkengine
texin
textting
tge
tge2
buffy

zxretrosoft

• Plný člen
    • Zobrazit profil
    • zxretrosoft
To už si tedy asi vymýšlím, ale na textovky.cz by stálo za to, kdyby byl u každé nějaký elementární náhled jako např. na worldofspectrum, páč znám jich hodně ale ne podle názvu...  ::)
Jedna stará textovka vydá za desítky dnešních nadutých her.

mop

• Plný člen
    • Zobrazit profil
Myslím, že něco takového je (nebo aspoň bylo) v plánu, viz diskuse "Detailni profily textovek".