Diskuze o textových hrách

Masakr v Tombstone

Anketa

Chcete ve hře MASAKR V TOMBSTONE omezenou kapacitu inventáře?

Ano
2 (100%)
Ne
0 (0%)

Celkem hlasů: 2

Hlasování ukončeno: 18. Říjen 2010 - 09:14

Lisiak4

• Host
Neustále chyby v indexech je důvod, proč už jsem žádnou další hru nechtěl dělat. Škoda, že jsem to nedodržel a ještě se do něčeho pouštěl.

Takže radši vymýšlíš příběhy, než to pak dáváš do programu? V čem pak to děláš, že se to více kamarádí s DOSem?

mop

• Plný člen
    • Zobrazit profil
OK. Doufám, že teď už to nebude takový vopruz: http://petr.kain.sweb.cz/MASAKR_2.ZIP Je to teda pro všechny, takže jako nová verze 1.03. Všem se omlouvám. Pokud by to stále trvalo věčnost, dejte mi vědět a já to vyhodím úplně. Díky.

Vyhazovat to by byla škoda, když už se s tím autor kreslil. Teď je to zhruba 5x rychlejší, a to by už snad nikomu nemělo vadit.

KaiN

• Starší člen
    • Zobrazit profil
Takže radši vymýšlíš příběhy, než to pak dáváš do programu? V čem pak to děláš, že se to více kamarádí s DOSem?
Tak, ale jako baví mě třeba i vymýšlet nějaký algoritmus, ale víc to psaní textů. Je to dělané ve stařičkém, skoro už dvacetiletém, Borland Pascal 7.0. Já to zkoušel i zkompilovat ve FreePascalu pro Win, ale vůbec se to nedařilo, věčně to padalo, i když jsem předělal všechny dokumentované rozdíly mezi BP a FP.

KaiN

• Starší člen
    • Zobrazit profil
Vyhazovat to by byla škoda, když už se s tím autor kreslil. Teď je to zhruba 5x rychlejší, a to by už snad nikomu nemělo vadit.
OK. Nechám to tedy už tak. Nemyslel jsem vyhodit obrázek úplně, ale to jeho postupné "vykreslování" a "mizení". To mě vždycky napadne nějaká blbost, aby to jako vypadalo pěkně, a pak to takhle dopadá.   :(

Lisiak4

• Host
Tak, ale jako baví mě třeba i vymýšlet nějaký algoritmus, ale víc to psaní textů. Je to dělané ve stařičkém, skoro už dvacetiletém, Borland Pascal 7.0. Já to zkoušel i zkompilovat ve FreePascalu pro Win, ale vůbec se to nedařilo, věčně to padalo, i když jsem předělal všechny dokumentované rozdíly mezi BP a FP.

Na Borland Pascal si vzpomínám. Já v té době se neměl trpělivost  moc učit programovat. Tak a tedy by si časem zatím mohl vymyslet nějaký nový příběh a někdo by to snad už dal dohromady do počítače. Když jsem četl tvé texty si myslím, že máš na příběhy talent a bylo by škoda ho nevyužít :). Já bych to taky třeba mohl převést, ale mé možnosti jsou omezené. Práci s GUI se zatím úspěšně vyhýbám. V jazyku Python bez GUI nezměníš ani barvu písma. Zatím zvládám řídit program dávkově (větvení programu) ve spolupráci se seznamem. Takže nejzákladnější textovka.

KaiN

• Starší člen
    • Zobrazit profil
Dík.  :) Já už zkoušel najít někoho, kdo by to programoval, ale marně.

KaiN

• Starší člen
    • Zobrazit profil
Tak to zatím nějak nedopadá. Mám prodloužit uzávěrku té soutěže?  ;)

gaspoda

• Plný člen
    • Zobrazit profil
FYI: Já jsem zaseknutej tak někde zhruba v půlce...

KaiN

• Starší člen
    • Zobrazit profil
Prodloužím to tedy o týden. Jen upozorňuji, že je tam několik nepovinných věcí, myslím, že se to dá dohrát s minimem bodů někde lehce přes 120.

gaspoda: pošli mi kdyžtak poslední úložku, sice to bylo betatestováno, já to pak ještě několikrát projel, zdroják s prstem na monitoru pročetl, ale vždycky se může stát, že něco uteče. Tak kdyby to byl tento případ...

panprase

• Administrátor
  • Superčlen
    • Zobrazit profil
Dohrát to každopádně jde... i já se potrápil.
První den přiletěli, druhý den uděřili, třetí den zvítězili

KaiN

• Starší člen
    • Zobrazit profil
Dohrát to každopádně jde... i já se potrápil.

Neříkej. Ty že ses potrápil?  ;)

KaiN

• Starší člen
    • Zobrazit profil
Jinak na základě mailu od gaspody sděluji ostatním, že žádná chyba ve hře naštěstí nebyla zjištěna. (Teď jsem to hned raději třikrát zaklepal hlavou do sádrokartonové příčky.)

panprase

• Administrátor
  • Superčlen
    • Zobrazit profil
Zajisté, že jsem potrápil, taky jsem to hrál celičký víkend, na ženu nemluvil, se sebou nemluvil, ale pobavil se. Ono to zase až tak těžké není. Když tam nejsou hádanky, které je já tuze nerad a zvládl to na krásný plný počet bodů.
První den přiletěli, druhý den uděřili, třetí den zvítězili

KaiN

• Starší člen
    • Zobrazit profil
Tak to jo. Já to vždy (nesprávně) posuzuju podle sebe a tak dokud na něco nemůžu přijít méně než dva až tři dny, tak to pořád neberu jako trápení.  :) Chápu ale, že u velezkušených a velezdatných hráčů je trápení, když na něco nemohou přijít do půl hodiny (minuty?).  ;)

(Mimochodem, vyhrál jsem o víkendu ten Chánov, a to kupodivu i bez návodu, akorát jsem to musel sjet celé odzačátku, když jsem na konci zjistil, že jsem na začátku opomněl něco udělat. Díky za tip!)

KaiN

• Starší člen
    • Zobrazit profil
Tak vítěze první kategorie, tj. o nejrychlejší řešení, bychom měli. Velká gratulace!  ;) Tak teď se ještě čeká na vítěze v kategorii skóre.  :)